Reklama

Seafile for Mac

6.1.8

Seafile Ltd.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Seafile dla komputerów Mac to platforma do przechowywania w chmurze i synchronizacji danych, która pozwala przechowywać dane i pliki na centralnym serwerze, a następnie synchronizować je z komputerami i urządzeniami mobilnymi. Działa poprzez synchronizację danych między serwerami Seafile a aplikacjami klienckimi zainstalowanymi na różnych komputerach, smartfonach i tabletach.

Aplikacja kliencka Seafile na komputery Mac jest dostępna na komputery Mac, Windows, Linux, Android i iOS. Dodatkowo, oprócz korzystania z klientów Seafile, możesz również uzyskać dostęp do swoich plików i danych przechowywanych na serwerach Seafile za pośrednictwem interfejsu internetowego.

Seafile na komputery Mac pozwala na tworzenie bibliotek, w których można przesyłać i organizować różne typy plików. Jeśli chcesz, możesz zsynchronizować każdą bibliotekę osobno, a także wyposażona jest w pełny mechanizm kontroli wersji.

Reklama

Usługa Seafile to bezpieczne rozwiązanie problemów z przechowywaniem danych. Szyfrowanie po stronie klienta zapewnia bardzo silny i solidny system przechowywania w chmurze. Szyfrowanie plików odbywa się po stronie klienta, a żadne hasła nie są wysyłane do serwera. Seafile twierdzi, że jeśli szyfrowanie jest włączone, nawet administratorzy systemu na serwerze nie mogą przeglądać zawartości plików przechowywanych na serwerze. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, oprócz szyfrowania plików, połączenie między klientem a serwerem jest również szyfrowane.

Szukasz wersji Seafile na Maca dla systemu Windows? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Seafile for Mac, 6.1.8 dla Mac
Rozmiar pliku:
55.31 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, May 8th 2018
Autor
Seafile Ltd.

https://www.seafile.com

SHA-1:
e5394d6575eb87ef2f4bb18ced01075c880b0510
Filename:
seafile-client-6.1.8.dmg

Seafile for Mac

6.1.8

Seafile Ltd.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.1.8 Seafile for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama