Reklama

Safari dla Mac

4.0.5

Apple(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Doskonała przeglądarka dla Twojego Maca

Reklama

Safari to przydatny, darmowy program dostępny również dla systemu Windows, który należy do kategorii oprogramowania internetowego, a dokładniej przeglądarek internetowych, stworzony przez firmę Apple.

Od momentu dołączenia tego programu do naszego zestawienia oprogramowania i aplikacji w 2011 roku, został on pobrany 75 823 razy, a w zeszłym tygodniu osiągnął 14 pobrań. Program ten jest dostępny dla użytkowników systemu operacyjnego Mac OS X i wcześniejszych wersji, a można go uzyskać w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Obecna wersja oprogramowania to [insert current version] i ostatnia aktualizacja miała miejsce [insert date]. Safari to oprogramowanie, które zajmuje mniej miejsca niż przeciętny program w kategorii oprogramowania internetowego. Jest to bardzo popularne oprogramowanie w wielu krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Indie i Serbia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Safari, 4.0.5 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Arabski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, September 14th 2023
Autor
Apple

http://www.apple.com/

SHA-1:
9f042b71a08d9c4be7f2dffa3de46622722893e4
Filename:
Safari4.0.5Tiger.dmg

Safari dla Mac

4.0.5

Apple(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.5 Safari. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama