Reklama

Brave dla Mac

1.43.93

Brave Software Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Brave for Mac jest pomysłem Brendana Eicha (współzałożyciela Mozilla Project). Jest to ultra bezpieczna przeglądarka internetowa typu open source oparta na silniku Chromium / Blink, której celem jest blokowanie programów śledzących witryny i usuwanie natrętnych reklam internetowych. W ten sposób zastąpi je reklamami sprzedawanymi przez firmę Eich.

Przeglądarka ma również na celu poprawę Twojej prywatności online, udostępniając mniej danych klientom reklamowym. Robi to poprzez kierowanie reklam internetowych poprzez analizę historii przeglądania (anonimowych) użytkowników. Brave dla komputerów Mac decyduje się zatrzymać 15% przychodów z reklam dla siebie, płacić wydawcom treści 55%, partnerom reklamowym 15% i (to dobrze) dać 15% użytkownikom przeglądarki ”. Użytkownik może następnie przekazać darowizny blogerom i / lub innym dostawcom treści internetowych za pośrednictwem systemu mikropłatności.

Brave dla komputerów Mac został zaprojektowany specjalnie do blokowania reklam i modułów śledzących, które spowalniają przeglądanie, zużywają przepustowość i próbują uzyskać dostęp do prywatnych danych. Programiści chcą wyświetlać dostosowane, czyste reklamy, aby pomóc finansować właścicieli witryn i innych odważnych użytkowników.

Reklama

Brave na komputery Mac zawiera kilka przydatnych narzędzi bezpieczeństwa, które pomagają chronić Twoją prywatność. Na przykład, dzięki integracji HTTPS Everywhere, Brave zapewnia, że Twoje połączenia ze stronami internetowymi są zawsze najbezpieczniejsze. Przeglądarka blokuje również piksele śledzące i śledzące pliki cookie, a także możesz ustawić domyślną wyszukiwarkę na Duck Duck Go, zamiast standardowego silnika Alphabet.

Ogólnie rzecz biorąc, Brave dla komputerów Mac to naprawdę szybka przeglądarka internetowa, która ma ostry, przycięty interfejs, który jest naprawdę łatwy w obsłudze i sprawia przyjemność z poruszania się po Internecie. Po przetestowaniu byliśmy w stanie przejść do naszych ulubionych stron w bardzo krótkim czasie, bez żadnych problemów. Narzędzia bezpieczeństwa są pierwszorzędne, a fakt, że możesz pomóc programistom, zwracając się społeczności, to prawdziwa funkcja bonusowa. Podsumowując, Brave na komputery Mac to zdecydowanie przeglądarka do sprawdzenia.

Szukasz wersji Brave na Maca dla systemu Windows? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Brave, 1.43.93 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, September 20th 2022
Autor
Brave Software Inc

https://www.brave.com

SHA-1:
198d270308f5a5da5fa7d731c7f448f707ab60af
Filename:
Brave-Browser.dmg

Brave dla Mac

1.43.93

Brave Software Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.43.93 Brave. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama