Reklama

Skype for Mac

8.58.0.93

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Skype to najpopularniejsza na świecie bezpłatna usługa przesyłania głosu przez IP i wiadomości błyskawicznych. Umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych, wideo i połączeń głosowych przez Internet. Użytkownicy mogą również dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe po konkurencyjnych stawkach, korzystając ze środków na koncie Skype, kont premium i subskrypcji. Skype wykorzystuje technologię P2P do łączenia użytkowników na wielu platformach, w tym na komputerach stacjonarnych, telefonach komórkowych i tabletach. Jakość połączeń (w zależności od sygnału internetowego) i dodatkowe funkcje, takie jak historia konwersacji, połączenia konferencyjne i bezpieczny transfer plików są doskonałe. Pojawiła się krytyka dotycząca wykorzystania przepustowości programów i luk w zabezpieczeniach.

Nowe funkcje i Mac

Interfejs użytkownika został ulepszony, aby poprawić zgodność z systemem OS X Mavericks, a niewielkie błędy audio zostały również rozwiązane na platformie Mac. Nową listę kontaktów Skype'a można zintegrować z książką adresową Mac, co znacznie ułatwia wyszukiwanie kontaktów. Zmiana nazwy kontaktów oznacza, że nie trzeba już wyszukiwać według nazwy Skype. Wideokonferencje są bezpłatne dla maksymalnie 10 uczestników, a teraz jest również znacznie łatwiejsze dzięki prostemu oknu połączeń, w którym dodajesz / usuwasz uczestników, unikając rozpraszania innych kontaktów i rozmów, które są minimalizowane w rogu interfejsu. Wpływ Microsoftu można zobaczyć dzięki integracji kont Microsoft Live i możliwości synchronizacji tych kontaktów ze Skype. Integracje z Facebookiem zaczynają również wkradać się do najnowszych wersji Skype'a.

Połączenia przez Skype

Reklama

Po pobraniu i zainstalowaniu Skype musisz utworzyć profil użytkownika i unikalną nazwę Skype. Następnie możesz wyszukać innych użytkowników w katalogu Skype lub zadzwonić do nich bezpośrednio, używając ich nazwy Skype. Czat głosowy obejmuje połączenia konferencyjne, bezpieczny transfer plików i wysoce bezpieczne szyfrowanie end-to-end. Czat wideo jest dostępny przy połączeniach o większej przepustowości i sprawia, że dotrzymywanie kroku dalekiej rodzinie / znajomym jest znacznie bardziej interaktywne. Wideokonferencje i funkcje udostępniania ekranu sprawiają, że Skype jest popularny na rynku korporacyjnym. Klient czatu tekstowego Skype oferuje czat grupowy, historię czatów, edycję wiadomości i emotikony. Skype umożliwia również połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi za pomocą usługi płatnej premium.

Łatwy w użyciu

Interfejs użytkownika Skype jest bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu. Wszystkie klasyczne funkcje usługi przesyłania wiadomości, takie jak profile, status online, kontakty i najnowsza historia są wyświetlane w lewym panelu nawigacyjnym. Znajdziesz tu także katalog Skype, opcje grupy, pole wyszukiwania i przyciski połączeń premium. Prawa strona (okno główne) otwiera wybraną zawartość. Dla poszczególnych kontaktów zobaczysz pole wiadomości tekstowej, historię czatów i opcje połączeń.

Jakość połączeń

W przypadku szybkich połączeń internetowych jakość połączeń Skype jest doskonała zarówno dla połączeń głosowych, jak i wideo. Hybrydowy system serwerów typu peer-to-peer oznacza, że jakość dźwięku jest lepsza niż w przypadku większości usług VoIP. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz wolniejsze połączenie internetowe, połączenia głosowe mogą zostać przerwane lub opóźnione. Połączenia wideo będą przerywane i pikselowane. Na czat tekstowy wpływ mają tylko bardzo słabe połączenia. Przycisk jakości połączenia daje szczegółowe informacje na temat oczekiwanej jakości połączenia dla każdego z twoich kontaktów (ponieważ jakość zależy od połączenia internetowego obu stron).

streszczenie

Jeśli szukasz niezawodnego i łatwego w obsłudze klienta VoIP, trudno będzie pokonać Skype. Zakup Skype'a przez Microsoft w 2011 r. Dodatkowo ustabilizował platformę i przyspieszył rozwój, ponieważ Microsoft wykorzystał Skype do zastąpienia swojej starzejącej się usługi przesyłania wiadomości Windows Live Messenger. Kliknij zielony przycisk pobierania, aby spróbować.

Microsoft nie zezwala już na hosting swoich instalatorów. Przekierowujemy więc na ich stronę pobierania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Skype for Mac, 8.58.0.93 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 17th 2019
Autor
Microsoft

https://www.microsoft.com

SHA-1:
28902724722809e7af526abdcd8213ec717bf0ac

Skype for Mac

8.58.0.93

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.58.0.93 Skype for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama