Reklama

Slack Team Messenger for Mac

3.3.8

Slack(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Slack to internetowa platforma do komunikacji społecznościowej przeznaczona dla zespołów różnej wielkości, aby mogły efektywniej współpracować przy projektach. Użytkownicy mogą utworzyć zespół w Slack, a następnie zalogować się, aby prowadzić czaty grupowe lub prywatne, udostępniać dane i linki każdemu członkowi tego zespołu oraz wspólnie omawiać projekt. Cała komunikacja przechowywana w Slacku jest pogrupowana w różne kanały, a wszystko, co jest tworzone, można przeszukiwać.

Dodatki zawarte:
 • Struktura przyjazna dla projektu
 • Współpracuj z zespołami
 • Twórz kanały czatu z własnymi uprawnieniami
 • Dodaj boty i automatyczne moderatory
 • Zintegruj z innymi narzędziami
 • Udostępniaj pliki
 • Zarządzanie listą zadań
 • Połączenia audio i wideo

Slack organizuje rozmowy zespołowe w otwarte kanały. Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z kanałów jest to, że mogą z nich korzystać wszyscy; wszyscy użytkownicy mają przejrzysty obraz wszystkich jego aspektów.

Jeśli masz poufne informacje do dyskusji, użytkownicy mogą tworzyć prywatne kanały i zapraszać tylko kilku członków zespołu. Kanały prywatne są ograniczone i nikt inny nie może zobaczyć ani dołączyć do kanału prywatnego.

Reklama

Naprawdę przydatną funkcją Slacka jest możliwość udostępniania plików. Możesz przeciągać i upuszczać pliki, dokumenty, pliki PDF, obrazy i filmy, aby udostępnić je każdemu i uzyskać natychmiastową informację zwrotną i dyskusję za pośrednictwem komentarzy. Możesz także oznaczyć gwiazdką do późniejszego wykorzystania, a wszystkie dane można całkowicie przeszukiwać. Slack obsługuje także usługi takie jak Dysk Google, Dropbox i Box. Wystarczy wkleić link do pliku, a ten dokument jest natychmiast zsynchronizowany i możliwy do wyszukiwania.

Wszystkie dane w Slack są automatycznie indeksowane i archiwizowane, aby można je było przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy są to wiadomości, powiadomienia czy pliki. Slack indeksuje zawartość każdego pliku, abyś mógł wyszukiwać dane przechowywane w plikach PDF, Word i innych dokumentach.

Slack subskrybuje model wyceny Freemium z bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Slack zapewnia także plany standardowe, plus i plany dla przedsiębiorstw. Plan standardowy obejmuje wszystko, co jest dostępne w abonamencie darmowym, a ponadto: przeszukiwalne archiwum z nieograniczoną liczbą wiadomości, nieograniczoną integracją usług, niestandardowe zasady przechowywania, dostęp dla gości, priorytetowe wsparcie, uwierzytelnianie Google (OAuth) / Google Apps for Domains - włączone, konfigurowalna usługa przetwarzania poczty e-mail, obowiązkowe uwierzytelnianie dwuskładnikowe, grupy użytkowników oraz wersja beta połączeń grupowych. Abonament standardowy kosztuje 6,67 USD za użytkownika miesięcznie. Plany Plus i Enterprise obejmują również te funkcje i kilka innych, kosztując odpowiednio 12,50 USD na użytkownika miesięcznie i 32 USD na użytkownika miesięcznie.

Ogólnie rzecz biorąc, Slack to doskonała usługa, która pozwala zespołom komunikować się w czasie rzeczywistym. Oferuje wsparcie dla grup prywatnych i bezpośrednie wiadomości 1: 1. Z wyraźnym interfejsem internetowym oraz rodzimymi aplikacjami dla komputerów Mac, Windows, Linux, Android i iOS. Niezależnie od tego, z jakiego urządzenia lub platformy może korzystać członek zespołu, zawsze są w stanie dotrzymać kroku. Dzięki zaawansowanym funkcjom, w tym szyfrowanemu przesyłaniu wiadomości i ponad 100 integracji z otwartym interfejsem API, który pozwala budować więcej, nic dziwnego, że Slack jest bardzo cenionym rozwiązaniem komunikacyjnym.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Slack Team Messenger for Mac, 3.3.8 dla Mac
Rozmiar pliku:
70.71 MB
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, April 17th 2019
Autor
Slack

https://www.slack.com

SHA-1:
9e071c18ba0995104e9d7f5503f2ce28f9de8321

Slack Team Messenger for Mac

3.3.8

Slack(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.3.8 Slack Team Messenger for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama