Reklama

Visual Studio Code for Mac

1.35.1

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Visual Studio Code dla komputerów Mac to lekki, ale potężny edytor kodu źródłowego, który działa na komputerze Mac *. Posiada wbudowaną obsługę JavaScript, TypeScript i Node.js oraz różnorodną gamę rozszerzeń dostępnych dla innych języków, w tym C ++, C #, Python i PHP.

Visual Studio Code dla komputerów Mac to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE), a głównym celem tej wersji jest to, że wyraźnie skłania się ku lekkości. Visual Studio Code uruchamia się w ciągu kilku sekund, a funkcja autouzupełniania jest szybka. Wszystkie ustawienia IDE są oparte na projektach i plikach JSON, a interfejs wyszukiwania jest naprawdę wydajny, responsywny i obsługuje Regex.

Reklama

Program Visual Studio Code dla komputerów Mac został dobrze opracowany, jest estetyczny i ma dobrą funkcjonalność dzięki intellisense i autouzupełnianiu działającemu dobrze dla JSON, CSS, HTML, {less} i Node.js. Jedynym minusem tego edytora, jaki możemy znaleźć, jest to, że obsługa innych języków w tym zakresie, takich jak PHP, wydaje się być nieco niewystarczająca, ponieważ dostajesz tylko podświetlanie składni.

Program Visual Studio Code dla komputerów Mac jest naprawdę skierowany do programistów JavaScript, którzy chcą pełnoprawnego narzędzia programistycznego do tworzenia skryptów po stronie serwera i którzy mogą chcieć przejść z Node.js do platform opartych na platformie .NET. Ogólnie rzecz biorąc, Visual Studio Code dla komputerów Mac to lekki, ale solidny, wieloplatformowy edytor kodów, z którego każdy może korzystać przy tworzeniu aplikacji internetowych lub w chmurze.

* Dostępne są również wersje dla systemu operacyjnego Windows i Linux.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Visual Studio Code for Mac, 1.35.1 dla Mac
Rozmiar pliku:
71.53 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 14th 2019
Autor
Microsoft

https://www.microsoft.com

SHA-1:
168b865392578c1a5714f8d5ab4ebf5f0dfd9e21

Visual Studio Code for Mac

1.35.1

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.35.1 Visual Studio Code for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama