Reklama

Nimbuzz! for Mac

1.7.0

Nimbuzz(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Reklama

Nimbuzz! na komputery Mac to bezpłatny klient do obsługi połączeń i wiadomości dostępny na komputery Mac, PC, telefony komórkowe i tablety. Rozmowy z Nimbuzz na Nimbuzz są bezpłatne; Numery stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe można dzwonić po niskich stawkach. Ale Nimbuzz to coś więcej niż wykonywanie połączeń telefonicznych. Możesz czatować jeden na jednego z bliskimi przyjaciółmi lub dołączyć do czatów, aby rozmawiać z wieloma osobami. Jeśli chcesz być jeszcze bardziej publiczny, Nimbuzz wysyła wiadomości na Twój profil na Twitterze. Dodawanie nowych kontaktów jest proste: importuj je z kont czatu i sieci społecznościowych, takich jak Google Talk, Yahoo, Windows Live i Facebook, a także dostawców SIP / VoIP. Nimbuzz umożliwia także udostępnianie zdjęć, filmów i muzyki znajomym oraz wspólne granie w gry. Aby spersonalizować Twój profil, komunikator zawiera szereg awatarów z kilku kategorii, np. Zwierząt, kreskówek i miłości, ale możesz również dodać własne zdjęcie.

Nimbuzz! dla komputerów Mac ma kilka dobrych funkcji, takich jak działa z większością protokołów czatów, ma funkcję VoIP i jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Nimbuzz! dla komputerów Mac jest lekki i zużywa minimalne zasoby. Minusem jest to, że nie obsługuje wszystkich protokołów, a niektóre funkcje połączeń połączeń czasami zawodzą.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Nimbuzz! for Mac, 1.7.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
28.67 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, May 7th 2015
Autor
Nimbuzz

https://www.nimbuzz.com

SHA-1:
ee9132caec228e62b950535998a08fecda0f2f47

Nimbuzz! for Mac

1.7.0

Nimbuzz(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.7.0 Nimbuzz! for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama