Reklama

Onstream Meetings

Onstream Media Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Onstream Media oferuje usługi spotkań i webinarów dla małych i średnich firm. Platforma jest zarówno łatwa w obsłudze, jak i zawiera kilka naprawdę przydatnych funkcji, a cały proces został opracowany, aby komunikacja była jak najłatwiejsza; Spotkania Onstream wymagają tylko przeglądarki internetowej. Platformę można oglądać z niemal każdej przeglądarki, na każdej platformie bez konieczności pobierania plików.

Rozpoczęcie spotkań Onstream to prosta sprawa. Aby się zarejestrować, wystarczy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących potrzeb Twojej firmy, w tym liczby licencji, częstotliwości użytkowania i maksymalnej liczby osób, których potrzebujesz na sesję. Po zakończeniu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, która zawiera linki do instrukcji obsługi i sesji szkoleniowych.

Na pierwszy rzut oka interfejs jest uporządkowany i ma nowoczesny ciemnoszary i biały wygląd. W górnej części pulpitu nawigacyjnego znajdują się łatwo dostępne przyciski do tworzenia spotkania, wysyłania wiadomości i dodawania kontaktów, podczas gdy z boku jest dostęp do twoich nagrań, książki adresowej, statystyk spotkań, pomocy i informacji o harmonogramie.

Reklama

Narzędzia dla uczestników Użytkownicy mogą dotrzeć do wirtualnego spotkania za pomocą adresu URL na dowolnym urządzeniu lub zadzwonić, korzystając z bezpłatnego numeru. Pobieranie nie jest potrzebne, co jest wygodne, ponieważ niektórzy uczestnicy mogą nie być pracownikami firmy, tj. Klientami lub zewnętrznymi kontrahentami. Wszyscy uczestnicy mają możliwość korzystania z kamer internetowych, dodawania komentarzy do udostępnionych plików i obrazów oraz uczestniczenia w prywatnych rozmowach. Moderatorzy nadal mogą jednak kontrolować te funkcje. Jest to naprawdę przydatna funkcja, ponieważ mają opcję zamknięcia okna wideo, na przykład, jeśli kamera internetowa uczestnika rozprasza uwagę innych członków konferencji.

Miejsce spotkań można skonfigurować w widoku konferencyjnym (okno konferencji wideo), widoku prezentacji (do udostępniania treści) lub widoku dyskusji (do czatu i udostępnionych notatek). Podczas spotkania moderatorzy mogą jednocześnie włączyć udostępnianie ekranu i wideo z kamery internetowej, a także wybrać, czy uczestnicy mogą udostępniać swój ekran. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz tylko pokazać określone dane lub wideo niektórym osobom i / lub odpowiednio rozszerzyć konferencję na innych użytkowników.

cennik Onstream Meetings działa w oparciu o model cenowy subskrypcji Freemium i ma rozsądną strukturę cenową z cenami od 19 USD miesięcznie dla maksymalnie 25 uczestników spotkania. Obejmuje opcje dla szerokiego zakresu budżetów i wymagań. Dostępny jest bezpłatny okres próbny, który zapewnia pełną funkcjonalność przez 30 dni dla maksymalnie 20 uczestników (karta kredytowa nie jest wymagana).

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Onstream Meetings, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Onstream Media Corporation

https://www.onstreammedia.com

Onstream Meetings

Onstream Media Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Onstream Meetings. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama