Android Studio na Windows
- Przez Android-studio
- Darmowa
- 2026.2.1.8
Recenzja redaktora · 9 października 2026
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Android Studio 2026.2.1.8 dla Windows
- Wymagania
- Windows 11
- Licencja
- Darmowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- Android-studio
- SHA-1
c385c37f021da36bc53ddc1d07b8705ab29a7b49
- Nazwa pliku
- 2026.2.1.8.exe
Dostępny również na innych platformach
Program dostępny w innych językach
Android Studio na Windows
- Przez Android-studio
- Darmowa
- 2026.2.1.8
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2026.2.1.8 Android Studio. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer +
Transferuj historię czatu WhatsApp na komputer

Android File Manager
iStonsoft Studio — najlepszy sposób na bezproblemowe zarządzanie danymi Androida na PC

Backuptrans Android iPhone SMS Transfer +
Wszechstronne narzędzie do transferu SMS

Backuptrans Android Viber to iPhone Transfer
Transfer Viber Chat History with Ease

CCleaner Free
Czyszczenie i optymalizacja uproszczone

DAEMON Tools Lite
Kreator obrazu ISO i nagrywarka

WinRAR 32-bit
WinRAR to narzędzie do archiwizacji, które całkowicie obsługuje archiwa RAR i ZIP i jest w stanie rozpakować archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z. Konsekwentnie tworzy mniejsze archiwa niż konkurencja, oszczędzając miejsce na dysku i koszty transmisji. WinRAR oferuje graficzny interaktywny interfejs wykorzystujący mysz i menu, a także interfejs wiersza poleceń. WinRAR jest łatwiejszy w użyciu niż wiele innych archiwizatorów, dzięki specjalnemu trybowi „Wizard”, który umożliwia natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji archiwizacji poprzez prostą procedurę pytań i odpowiedzi. WinRAR oferuje korzyść przemysłowego szyfrowania archiwów za pomocą AES (Advanced Encryption Standard) z kluczem 128 bitów. Obsługuje pliki i archiwa o wielkości do 8 589 miliardów gigabajtów. Oferuje także możliwość tworzenia samorozpakowujących się i wielowarstwowych archiwów. Dzięki rekordom odzyskiwania i woluminom odzyskiwania możesz rekonstruować nawet fizycznie uszkodzone archiwa.

2007 Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF or XPS
Dodatek Microsoft Office 2007: Zapisz jako PDF lub XPS pozwala eksportować i zapisywać w formatach PDF i XPS w ośmiu programach Microsoft Office 2007. Narzędzie pozwala również na wysyłanie jako załącznik wiadomości e-mail w formacie PDF i XPS w podzbiorze tych programów (niektóre funkcje różnią się w zależności od programu). Ten plik do pobrania działa z następującymi programami pakietu Office: Microsoft Office Access 2007. Microsoft Office Excel 2007. Microsoft Office InfoPath 2007. Microsoft Office OneNote 2007. Microsoft Office PowerPoint 2007. Microsoft Office Publisher 2007. Microsoft Office Visio 2007. Microsoft Office Word 2007. Ten dodatek Microsoft Save jako PDF lub XPS do programów pakietu Microsoft Office 2007 stanowi uzupełnienie i podlega warunkom licencji na oprogramowanie systemowe Microsoft Office 2007. Wymagania systemowe: Obsługiwane systemy operacyjne; Windows Server 2003, Windows Vista, Windows XP z dodatkiem Service Pack 2.

TeamViewer
Aplikacja do zdalnego pulpitu

AnyDesk
AnyDesk to popularna aplikacja Pulpit zdalny, która wykorzystuje nowy kodek wideo, który został specjalnie zaprojektowany dla świeżo wyglądających graficznych interfejsów użytkownika. Oprogramowanie AnyDesk jest wszechstronne, bezpieczne i lekkie. Oprogramowanie wykorzystuje szyfrowanie TLS1.2, a oba końce połączenia są weryfikowane kryptograficznie. AnyDesk jest bardzo lekki i jest wciśnięty w plik 1 MB i nie wymaga żadnych uprawnień administracyjnych ani instalacji. Interfejs użytkownika AnyDesk jest naprawdę prosty i łatwy w nawigacji. Dzięki AnyDesk możesz korzystać z komputera osobistego z dowolnego miejsca. Spersonalizowany AnyDesk-ID jest kluczem do pulpitu, wraz ze wszystkimi aplikacjami, dokumentami i zdjęciami. Co najważniejsze, Twoje dane pozostają tam, gdzie są, na twardym dysku i nigdzie indziej.

Android SDK
Platforma programistyczna dla systemu Android

GeoGebra
GeoGebra to bezpłatne narzędzie do dynamicznej matematyki dla wszystkich poziomów zaawansowanej edukacji. Aplikacja łączy geometrię, algebrę, arkusze kalkulacyjne, wykresy, statystyki i rachunek różniczkowy i pakietowy w jeden łatwy w użyciu pakiet. Użytkownicy mogą używać GeoGebra jako samodzielnego produktu lub mogą również korzystać z innych funkcji, w tym interaktywnych zasobów do nauki, nauczania i oceny dostępnych online. GeoGebra jest naprawdę dla ekspertów matematyki i jest złożoną aplikacją przeznaczoną dla użytkowników, którzy czują się komfortowo z trudną matematyką, ale ma przewagę nad innymi aplikacjami, ponieważ GeoGebra zapewnia wiele reprezentacji obiektów, które wszystkie są dynamicznie połączone. Zasadniczo chodzi o połączenie reprezentacji geometrycznych, algebraicznych i numerycznych w interaktywny sposób. Można to osiągnąć za pomocą punktów, wektorów, linii i przekrojów stożkowych. GeoGebra umożliwia bezpośrednie wprowadzanie równań i współrzędnych oraz manipulowanie nimi, umożliwiając w ten sposób wykreślanie funkcji; praca z suwakami w celu zbadania parametrów; znaleźć symboliczne pochodne; i używaj poleceń takich jak root lub sekwencja. Kluczowe funkcje obejmują: Darmowe oprogramowanie do nauki, nauczania i oceny. W pełni interaktywny, łatwy w obsłudze interfejs z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Dostęp do stale rosnącej puli zasobów. Świetny sposób, aby naprawdę zobaczyć matematykę i naukę. Dostępne w wielu językach. Możliwość dostosowania do dowolnego programu nauczania lub projektu. Używany przez miliony ludzi na całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc, GeoGebra jest doskonałym narzędziem obejmującym wiele dziedzin matematyki. Zapewnia wiele reprezentacji dynamicznie połączonych obiektów, które obejmują arytmetykę, geometrię, algebrę i rachunek różniczkowy, a także istnieje ogromna społeczność zasobów online, która pomaga użytkownikom. GeoGebra to dynamiczna aplikacja matematyczna, która otrzymała wiele nagród za oprogramowanie edukacyjne i wspiera edukację STEM oraz innowacje w nauczaniu i uczeniu się na całym świecie.
Ostatnia aktualizacja

TeamViewer
Aplikacja do zdalnego pulpitu

Hasleo Backup Suite
Wszechstronny program do tworzenia kopii zapasowych

Laragon
Darmowa aplikacja dla Windows, autorstwa leokhoa.

DBeaver
Darmowe narzędzie do obsługi bazy danych dla systemu Windows

Bitvise SSH Client
Darmowe narzędzie do zarządzania plikami SSH

balenaEtcher
Łatwe tworzenie nośnika startowego za pomocą balenaEtcher

Microsoft .NET Desktop Runtime
Kompleksowe środowisko dla programistów

Sandboxie Plus
Sandboxie Plus: Now More Secure and User-Friendly

Anaconda
Potężna platforma do nauki danych

NetLimiter
Zaawansowane narzędzie do kontroli ruchu internetowego

v2rayN
Darmowy program dla systemu Windows, stworzony przez 2dust.

ExitLag
ExitLag: Optymalizacja połączenia dla graczy
Starsze wersje
Android Studio 2026.1.1.9
Android Studio 2025.3.3.6
Android Studio 2025.2.3.9
Android Studio 2025.2.2.7
Android Studio 2025.1.3.7
Android Studio 2024.3.2.14
Android Studio 2024.2.2.15
Android Studio 2024.2.1.11
Android Studio 4.1.2
Popularne w Pulpit

AnyDesk

TeamViewer

Arduino IDE

FileZilla 64-bit
Password Manager XP

Core FTP LE

Cisco Packet Tracer

WinSCP

LG Bridge

Hasleo Backup Suite