Reklama

Android File Manager dla Windows

3.9.125

iStonsoft Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

iStonsoft Studio — najlepszy sposób na bezproblemowe zarządzanie danymi Androida na PC

Dzięki iStonsoft Studio możesz bez wysiłku przesyłać pliki między telefonami komórkowymi na komputer osobisty iz powrotem. Za pomocą tego niesamowitego oprogramowania możesz pracować nad wieloma projektami jednocześnie z urządzenia z systemem Android lub innych urządzeń PDA. Ta innowacyjna aplikacja oferuje bogaty zestaw funkcji, dzięki którym praca mobilna jest prosta i łatwa w użyciu na dowolnej platformie. Dzięki iStonsoft Studio możesz łatwo i wygodnie uzyskać dostęp do swoich plików na wielu platformach.

Dzięki iStonsoft Studio możesz z łatwością tworzyć kopie zapasowe wszystkiego, od telefonów komórkowych po komputery iz powrotem. Od prostej nazwy tego niesamowitego oprogramowania dowiesz się, że pomaga ono bardzo dobrze zarządzać wszystkimi ważnymi danymi na telefonach z Androidem. Jako wygodna aplikacja na komputery PC umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie wszystkimi informacjami o Androidzie na laptopie bez żadnych ograniczeń.

Możesz przenieść wszystkie swoje stare numery telefonów za pomocą tego niesamowitego programu. Nie chciałbyś kupować nowego telefonu w celu przeniesienia starych numerów telefonów. Możesz to zrobić za pomocą iStonsoft Studio, który jest darmowym menedżerem plików Androida na swoim nowym telefonie. Z przyjemnością skorzystasz z tej aplikacji na swoim nowym telefonie, ponieważ nie będziesz musiał płacić za przeniesienie starych numerów telefonów. Ten niesamowity program umożliwia płynną pracę między różnymi telefonami z Androidem i komputerami dzięki licznym funkcjom.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Android File Manager, 3.9.125 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Dutch,
  • Portuguese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
iStonsoft Studio

http://www.istonsoft.com

SHA-1:
784c4e343585c6b59bc283c9f638e8297d17ccc3
Filename:
iston-android-manager.exe

Android File Manager dla PC

3.9.125

iStonsoft Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.9.125 Android File Manager. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama