Reklama

AppCoins Wallet

2.12.0.0

Catappult io(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpłatna aplikacja mobilnego portfela cyfrowego

AppCoins Wallet to bezpłatna aplikacja do cyfrowego portfela opracowana przez firmę Catappult. Działa w taki sam sposób jak PayPal, wysyłając i otrzymując środki w formularzu tokenów. Podczas gdy będziesz wpłacać środki za pomocą kart bankowych, będzie obsługiwać transakcje finansowe za pomocą technologii blockchain.

Co to jest portfel AppCoins?

Aplikacja AppCoins Wallet umożliwia otrzymywanie, zapisywanie i wysyłanie tokenów w prosty sposób. Jego bezpieczeństwo zapewniają klucze prywatne przechowywane na Twoim urządzeniu. Ma również intuicyjny wygląd, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Podstawowa waluta jest tutaj określana jako kredyty APPC. Za każdym razem, gdy dokonasz zakupu, otrzymasz premię do wykorzystania na zakupy w aplikacji. W tej chwili Twoja nagroda waha się od 10% do 25% w zależności od poziomu wydatków.

Reklama

Na szczęście aplikacja portfela obejmuje mieszkańców z całego świata. Obsługiwane jest 31 języków, w tym hiszpański, hinduski i portugalski. Pozwala także utworzyć kopię zapasową tokenów w bezpiecznym miejscu, aby ich nie zgubić.

Najlepsze sposoby otrzymywania darmowych AppCoins

Są kilka sposobów zdobywania bezpłatnych kredytów APPC. Możesz na przykład pobrać i zagrać w grę na Androida, taką jak Lords Mobile . Być może będziesz musiał poświęcić trochę czasu na aplikację lub wykonać kilka zadań.

Dodatkowe kredyty można uzyskać, polecając znajomych i rodzinę do programu. Chociaż możesz doładować swój portfel, niekoniecznie uważamy to za darmową metodę. Na koniec możesz poprosić kogoś o przesłanie Ci wolnych kredytów, jeśli znasz kogoś wystarczająco hojnego.

Jak chronić i przechowywać swoje AppCoins

Chociaż Catappult ma kilka środków bezpieczeństwa, tam to kilka kroków, które możesz podjąć, aby chronić swoje cyfrowe fundusze:

  • Przeprowadź badanie dostawców portfela
  • Uważaj na oszustwa URL
  • Utwórz kopię zapasową danych do ewentualnego przywrócenia w przyszłości
  • Podaj silne hasło
  • Zaktualizuj oprogramowanie antywirusowe
  • Nie udostępniaj swoich kluczy prywatnych

Bezpieczny wirtualny portfel

Deweloper dołożył wszelkich starań, aby AppCoins Wallet był bezpieczny w użyciu na urządzeniach z Androidem. Chociaż działa jak wiele innych łańcuchów kryptowalut i e-portfeli, ma pewne cechy, które sprawiają, że jest wyjątkowy. Zawsze jednak upewnij się, że najpierw odrobisz pracę domową i za wszelką cenę chroń swoje dane.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AppCoins Wallet, 2.12.0.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, June 24th 2023
Autor
Catappult io

https://catappult.io/

SHA-1:
39e08efdb2cd3cba357ae456b34defbabd288017
Filename:
com-appcoins-wallet-261-65022211-d1bbc2d6cb34b9182e17ea5112b438d7.apk

AppCoins Wallet

2.12.0.0

Catappult io(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.12.0.0 AppCoins Wallet. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama