Reklama

Coins.ph Wallet

6.3.1

Coins.PH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak możesz wysyłać i odbierać pieniądze z portfela Coinsph

Coinsph to nowy, rewolucyjny portfel online, który pozwala użytkownikom wysyłać i odbierać pieniądze z dowolnego miejsca na świecie. Portfel Coinsph jest bezpłatny dla użytkowników i pozwala użytkownikom wysyłać i odbierać pieniądze z niemal dowolnego miejsca w zaledwie kilku prostych krokach. Jeśli zawsze zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz wysyłać i odbierać pieniądze ze smartfona bez konieczności korzystania z banku lub innych usług online, to możesz to zrobić w ten sposób! W tym przeglądzie Coinsph przyjrzymy się, jak ta nowa usługa jest przydatna dla jej klientów i jak przydatne są jej funkcje dla tych, którzy z niej korzystają.

Aby wysyłać i odbierać pieniądze z portfela Coinsph, najpierw otwórz portfel. Ten portfel jest instalowany z wieloma różnymi usługami bankowości internetowej i finansowej, więc Twój portfel powinien mieć dostęp do większości, jeśli nie wszystkich dostępnych usług. Jeśli nie, po prostu przejdź do swojego konta Coinsph, kliknij „zakładkę monet”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować Portfel. Po pomyślnym skonfigurowaniu Portfela wszystko jest gotowe do wysyłania i odbierania pieniędzy

Kolejną przydatną funkcją Coinsph jest sekcja „Historia płatności”, która pozwala zobaczyć wszystkie poprzednie transakcje w jednym miejscu. Jeśli wysyłasz i otrzymujesz pieniądze z portfela Coinsph innej osoby, ta sekcja może być bardzo przydatna, aby sprawdzić jej poprzednie działania, takie jak czas wysyłania i odbierania pieniędzy oraz wybór opcji płatności. Może również poinformować Cię o ich oszczędnościach lub stopie procentowej i pomóc Ci zdecydować, jaka może być najlepsza opcja. I na koniec, jeśli wysyłasz i odbierasz pieniądze z bankomatu, ta sekcja może pomóc Ci również w śledzeniu swoich działań, umożliwiając śledzenie, z którego konta skorzystać w następnej kolejności.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Coins.ph Wallet, 6.3.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 20th 2023
Autor
Coins.PH

https://coins.ph/

SHA-1:
9cd961f2450101ad4d4c69fd6454f95bab7d4c00
Filename:
asia-coins-mobile-63100-64816444-37c1feb502f4a387703fc498aa3a3ed7.apk

Coins.ph Wallet

6.3.1

Coins.PH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.3.1 Coins.ph Wallet. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Powiązane oprogramowanie

Reklama