Reklama

FCC Speed Test dla Android

3.1.4870

FCCAPPs(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Sprawdź i śledź prędkość połączenia

FCCAPPS opracował test szybkości FFC, który jest dostępny bezpłatnie na Androidzie 5.0 i nowsze. Aplikacja mierzy szybkość połączenia internetowego zarówno przez sieć komórkową, jak i Wi-Fi. Pomaga FCC w gromadzeniu i upublicznianiu wskaźnik wydajności usług szerokopasmowych w Ameryce.

Test szybkości FCC przeprowadza testy funkcjonalne w celu pomiaru prędkości pobierania i wysyłania, opóźnień, jittera i utrata pakietów. Polityka prywatności potwierdza, że aplikacja nie zbiera żadnych informacji, które mogłyby Cię zidentyfikować. Monitoruje również wydajność połączenia w czasie. Jest podobny do aplikacji Szybkość sieci.

Jak to działa?

Zaplanuj test szybkości FCC okresowe testy w tle. Sprawdza prędkość pobierania i wysyłania, opóźnienia, jitter i utratę pakietów. Jeśli korzystasz z ograniczonego planu transmisji danych, możesz ograniczyć ilość używanych danych i samodzielnie śledzić wykorzystanie, zaznaczając to w aplikacji. Umożliwia także przeglądanie wyników testów na mapie.

Reklama

Interfejs użytkownika ułatwia porównywanie bieżących i poprzednich danych w celu zobaczenia zmian w wydajności lub nawet na podstawie wi- połączenie fi. Możesz eksportować pasywne informacje, takie jak ID komórki, siła sygnału i lokalizacja GPS. Umożliwia przeprowadzanie dodatkowej analizy w czasie i z różnych obszarów. 

US Broadband Data Collection Initiative

Celem aplikacji Speed Test jest umożliwienie FCC zbieraj dane o szybkościach szerokopasmowych sieci w USA. Ten przegląd pomoże im zbudować obszerny zestaw danych, aby pokazać, gdzie jest dostępna mobilna łączność szerokopasmowa w USA. Umożliwi porównywanie i weryfikację informacji od różnych amerykańskich dostawców internetu. 

Cel zaplanowanych testów

Zaplanowane testy zapewniają bardziej realistyczny obraz wydajności sieci . Testy losowe w różnych okresach to doskonałe podejście do zbierania danych. Możesz jednak wyłączyć tę opcję, jeśli wpływa ona na wydajność urządzenia. Aby to zrobić, wybierz „Harmonogram testów”  i wyłącz opcję „Zezwalaj na okresowe testy w tle”. 

Zapewnij lepsze połączenie szerokopasmowe dla wszystkich

Aplikacja FCC Speed Test sprawdza i śledzi prędkość Twojego internetu poprzez zaplanowane skanowania. Jeśli korzystasz z aplikacji, pomagasz FCC zebrać dokładne informacje o tym, jakie opcje szerokopasmowe są dostępne w USA. Mogą wykorzystać te informacje do zakwestionowania nieścisłych roszczeń ze strony operatorów internetowych. W ten sposób mogą zapewnić, że mobilna łączność szerokopasmowa jest opcją dla wszystkich obywateli amerykańskich.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FCC Speed Test, 3.1.4870 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, November 16th 2023
Autor
FCCAPPs

https://www.fcc.gov/general/measuring-mobile-broadband-performance

FCC Speed Test dla Android

3.1.4870

FCCAPPs(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.1.4870 FCC Speed Test. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama