Reklama

Granny dla Android

1.8

DVloper(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Babcia 3: Zmartwychwstanie - nowy koszmar w mieście

Granny to nagradzana gra typu survival horror, wydana i opracowana przez Dennisa Vukanovica, również pod nazwą DVloper. Fabuła i rozgrywka rozgrywają się przede wszystkim w wiejskiej społeczności w Transylwanii (obecnie część Rumunii), w której bohaterka, Babcia, musi walczyć o przetrwanie z paranormalnymi istotami, które zepsuły jej dom. Chociaż ta gra wydaje się być niczym innym, jak zwykłą grą horrorową, w rzeczywistości jest znacznie głębsza – eksploruje takie tematy, jak poczucie winy, władza, rodzina i relacje, jednocześnie oferując graczowi niezapomnianych i przerażających wrogów walczyć. A jego prawdziwa fabuła nie jest taka, jakiej można by się spodziewać: zamiast nawiedzonego domu lub potworów atakujących cię z ciemności, twoimi wrogami są ludzkie dzieci, które zostały przemienione w nieumarłych. Te dzieci zostały przemienione przez nieznaną siłę i tylko jedna osoba stoi między nimi a absolutnym końcem: babcia.

Historia zaczyna się od przebudzenia się pewnego ranka po nocy spokojnego snu. Kiedy idziesz sprawdzić, co u babci, nigdzie jej nie znajdziesz, jej łóżka iw ogóle, ale ma dla ciebie wiadomość... powiedz jej, że nie śpisz i potrzebujesz jej pomocy. Szybko dowiadujesz się, że babcia nie żyje od pięciu dni. Teraz, uzbrojony w te nowe informacje, znajdziesz się w labiryncie pełnym grozy, a tylko siła twojego sprytu i latarka może cię poprowadzić przez ten horror.

Ta gra Granny podąża śladami doskonałego tytułu na Androida, Granny Way. Obie gry zawierają unikalną stylizowaną rozgrywkę typu „wskaż i kliknij”, która sprawia, że oba tytuły są popularne, ale rozgrywka na Androida jest znacznie bardziej aktywna i zaangażowana niż tandetna grafika i amatorskie skrypty Babci. Grafika jest wyraźnie inspirowana wersją DVlopera na komputery PC: kolorowy interfejs, przejrzysty wygląd i względna łatwość obsługi sprawiają, że jest bardzo łatwy do odczytania, ale losowy charakter gryzmołów nie jest czymś, co zrozumiesz za pomocą kilka godzin odtwarzania. Nawet najbardziej oddani fani horrorów i gier RPG mogą stwierdzić, że Granny 3: Resurrection ma zbyt wiele podobnych pomysłów, jak na ich gust; jeśli w pewnym momencie utkniesz, zapisz grę i wróć do niej później.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Granny, 1.8 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, February 14th 2023
Autor
DVloper

https://dvloperapps.weebly.com/#

Granny dla Android

1.8

DVloper(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.8 Granny. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama