Reklama

Jetpack Hero Miami Crime dla Android

1.8.3

Naxeex Publishing(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jetpack Hero Miami Crime i przerażająca recenzja gry

Tutaj wypróbuj Jetpack Hero Miami Crime. Nie jestem pewien, czy podoba mi się nowa wersja Jetpack Heroes, ale nie obchodzi mnie to, ponieważ pierwsza wersja była doskonała, więc użyję jej do przetestowania tej gry, co jest naprawdę świetne, ponieważ jest mnóstwo gier, które Nie próbowałem jeszcze na moim telefonie, więc jest dla mnie idealne, aby podzielić się nim z wami i dać wam znać, co dokładnie w nim jest. Tutaj daj Jetpack Hero Miami Crime 1.5 APKs do pobrania dla Androida 4.1 i nowszych. Mam nadzieję, że Wam się też spodoba, bo naprawdę lubiłem grać. To fajna, mała gra akcji/przygodowa, która spodoba się każdemu.

Ta gra zyskała dużą popularność w bardzo krótkim czasie. Pierwsza wersja miała tylko dwa poziomy, jednak w wersji 2 są teraz cztery poziomy, co czyni ją bardziej ekscytującą i wartą pieniędzy. Jest to w zasadzie „nadzorowana” wersja Rayman Raving Rabbids, w której musisz ratować sytuację, a także walczyć z osławionymi „Zbrodniami”, które miały miejsce w niesławie. W tej grze musisz biegać, unikać, strzelać i walczyć z wrogami w całym mieście, uważając, aby nie zostać trafionym, dźgniętym ani wyrzuconym w powietrze. Jeśli zostaniesz trafiony, istnieje szansa na utratę swoich umiejętności, ale jeśli będziesz grać mądrze, możesz to obejść, w przeciwnym razie przekonasz się, że Jetpack Hero Miami jest naprawdę trudnym zadaniem.

Druga część Jetpack Hero Miami Crime jest jeszcze bardziej ekscytująca niż wcześniej. Trzecia część jest nieco inna niż pierwsza, ponieważ teraz musisz uratować sytuację przed bardzo wstrętnymi przestępcami, którzy chcą przejąć Miami. Musisz teraz wyposażyć się w broń, pojazdy i gadżety, takie jak plecak odrzutowy i topór. Tym razem możesz także kupić ekskluzywne nieruchomości w Miami, takie jak W Hotel, Bistro Shoppes i budynek Pan Am, które zapewnią ci dostęp do najwyższej klasy obiektów w Miami, a także pomogą ci znaleźć więcej miejsc pracy w miasto, które da ci dodatkowy dochód.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Jetpack Hero Miami Crime, 1.8.3 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Rosyjski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 17th 2023
Autor
Naxeex Publishing

https://naxeex.com

Jetpack Hero Miami Crime dla Android

1.8.3

Naxeex Publishing(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.8.3 Jetpack Hero Miami Crime. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama