Reklama

Real Football

1.7.3

Gameloft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Gameloft.se (bezpłatny)

Real Football na Androida jest częścią długo działającej i popularnej piłkarskiej gry wideo, która rozpoczęła się w 2004 roku. Możesz zbudować swój zespół za pomocą systemu loterii i poprowadzić go do mistrzostw! W tej grze akcji z realistyczną grafiką jest dużo zabawy.

Jakość futbolu

Ta gra jest podobna do innych gier piłkarskich, takich jak FIFA i PES. Kontrolujesz działania swoich graczy za pomocą łatwych do nauczenia i prostych w obsłudze elementów sterujących. Narrator opisuje grę według akcji, a ryk tłumu sprawia, że gra wydaje się bardziej realistyczna

Zbuduj swój zespół marzeń

Wybieraj zawodników z drużyn narodowych i lokalnych klubów, rekrutuj talent gwiazd, trenuj nowych graczy za pomocą przedmiotów w grze. Zespół, który zbudujesz, może następnie rywalizować w różnych turniejach i ligach.

Reklama

W miarę postępów możesz również ulepszać swoje udogodnienia. Popraw swoje stadiony i obóz młodzieżowy, aby rozwijać lepszych graczy. Możesz także budować szpitale i centra fizjoterapii, aby pomóc graczom szybciej wrócić do gry po kontuzji.

Nie bez winy

Jednym z największych losowań gier, takich jak FIFA i PES, jest umiejętność budowania zespołu przy użyciu graczy z twoich ulubionych klubów i różnych idoli piłkarskich. Niestety, ta gra nie pozwala na tworzenie rosterów przy użyciu tych graczy.

Ekscytująca piłka nożna fantasy

Real Football 2019 to świetna alternatywa dla opcji głównego nurtu. Jako kierownik zespołu, decydujesz się na strzały i podejmujesz decyzje. Sterowanie grą jest łatwe do nauczenia się i obsługi, co czyni tę aplikację doskonałą do zabijania czasu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Real Football, 1.7.3 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, July 11th 2022
Autor
Gameloft

http://www.gameloft.com

SHA-1:
df3caadcb75d2e09a8892340f58d65b5af902baa
Filename:
com-gameloft-android-anmp-gloftr7hm-17323-62554979-0ea0384338c0693c25814bcf08400352.apk

Real Football

1.7.3

Gameloft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.7.3 Real Football. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama