Reklama

Sky Go dla Android

24.1.1

Sky(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowe przesyłanie strumieniowe w sieci Sky TV

Sky Go to bezpłatna aplikacja do przesyłania strumieniowego rozrywki połączona z siecią nadawczą Sky UK. Możesz oglądać dowolny z dostępnych bezpłatnych kanałów bez konieczności płacenia za subskrypcję. Jeśli masz już płatne członkostwo w Sky TV, będziesz mieć dostęp do setek filmów, seriali i wydarzeń sportowych, które są obecnie częścią Twojego planu.

Co to jest aplikacja Sky Go?

Aplikacja dostarcza treści z setek kanałów w sieciach Sky UK, które możesz przesyłać strumieniowo na urządzeniu z Androidem. Pozwala pobrać niektóre programy na smartfon, jeśli masz wystarczająco dużo wolnego miejsca. Oczywiście najbardziej poszukiwaną funkcją jest dostęp do wydarzeń sportowych, takich jak mistrzostwa EUFA, angielska Premier League i wyścigi Formuły 1.

Jakie kanały są dostępne w Sky Go ?

Kanały, do których będziesz mieć dostęp w aplikacji na Androida, będą w dużej mierze zależeć od statusu Twojej subskrypcji. Ponadto niektóre programy są specyficzne dla regionu i nie są dostępne w niektórych krajach. Ogólnie rzecz biorąc, możesz spodziewać się następujących:

Reklama

  • Kanały Sky Cinema
  • Kanały Sky Sports
  • BT Sport 1, 2 i 3
  • BT Sport ESPN
  • Premier Sports 1 i 2

Czy musisz płacić za aplikację Sky Go?

Aplikację Sky Go można pobrać i używać całkowicie bezpłatnie. Będziesz także otrzymywać aktualizacje bez dodatkowych kosztów. Minusem jest to, że możesz spotkać się z reklamami, które pomagają programiście pokryć koszty operacyjne. Ponadto możesz oglądać tylko kanały niekodowane. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, musisz zapłacić za abonament Sky TV. 

Jak zainstalować Sky Go na moim telefonie z Androidem?

Instalacja usługa przesyłania strumieniowego jest bezpieczna i łatwa. Aby to zrobić, możesz wykonać następujące kroki:

  • Pobierz aplikację Sky Go z zaufanej witryny.
  • Zainstaluj aplikację i zezwól na niezbędne uprawnień.
  • Zapisz skrót na ekranie głównym.

Otwórz aplikację i zacznij cieszyć się treścią swojej subskrypcji Sky TV w podróży.

Oglądaj wszystkie swoje ulubione sporty i programy Sky TV

Jeśli jesteś fanem sieci Sky UK, możesz oglądać najlepsze dramaty i programy akcji, a także mieć dostęp do wydarzeń sportowych na całym świecie. Dostępne są bezpłatne kanały, ale najlepsze treści są dostępne za pośrednictwem członkostwa Sky TV. Jeśli lubisz oglądać usługi przesyłania strumieniowego z ekskluzywnymi programami, możesz również pobrać i wypróbować Netflix< /a>, Showmax i YouTube na Androida.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sky Go, 24.1.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, January 26th 2024
Autor
Sky

Dostępne również na innych platformach

Sky Go dla Android

24.1.1

Sky(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 24.1.1 Sky Go. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama