Reklama

All 4 dla Android

9.5.9

Channel 4 Television Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Ciesz się wszystkimi czterema kanałami online

All 4 TV to bezpłatna usługa telewizyjna nadawana na żywo przez korporację telewizyjną Channel 4. Wszystkie 4 są dostępne w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii, bez żadnych treści komercyjnych udostępnianych za darmo. Wszystkie 4 nie mają opłat za pobieranie lub oglądanie na żywo. Wszystkie 4 są finansowane z reklam, ponieważ większość oglądania odbywa się za pośrednictwem reklam. Jednak w niektórych krajach oglądanie telewizji All 4 może być ograniczone do określonych sieci i wydarzeń, tak jak w przypadku innych podobnych mediów, takich jak kino czy telewizja. Często ma to na celu ograniczenie oglądania treści, które mogą być obraźliwe dla młodszych widzów.

Oficjalny Android Market ma wiele aplikacji dostępnych dla wszystkich 4 użytkowników. Najpopularniejszym z nich jest Channel Store, katalog wszystkich 4 kanałów i filmów. Oprócz tego istnieją aplikacje innych firm, takie jak All 4 Live, All 4 Video Chat, All 4 TV Chat i Lounge TV, które zapewniają portal do usługi All 4 TV. Android Market oferuje szeroką gamę aplikacji, które można wykorzystać do różnych celów, jak podano powyżej. Te aplikacje na Androida integrują się z interfejsem użytkownika All 4, aby umożliwić użytkownikowi korzystanie z telewizji w zaciszu własnego domu. Niektóre z najpopularniejszych aplikacji na Androida w ramach subskrypcji All 4 to:

Najpopularniejsza aplikacja na Androida, która oferuje bramę do programów płatnych za oglądanie wszystkich 4, nosi nazwę „Rozrywka All Inclusive”. Jest to kanał online, który oferuje jednocześnie wszystkie popularne programy telewizyjne i filmy. Użytkownik może nawet kupować kanały na swoich smartfonach lub PDA. Lista kanałów zawiera popularne kanały z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii. Jeśli chcesz wiedzieć, które filmy i programy są dostępne w formatach Wszystkie 4, możesz zalogować się na stronie Wszystkie 4 i wprowadzić swój kod pocztowy, aby otrzymać listę wszystkich kanałów w Twojej okolicy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
All 4, 9.5.9 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 20th 2023
Autor
Channel 4 Television Corporation

http://www.channel4.com

All 4 dla Android

9.5.9

Channel 4 Television Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.5.9 All 4. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama