Reklama

Ziggo GO dla Android

5.08.8610

Liberty Global(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna platforma do przesyłania strumieniowego online

Ziggo GO to usługa transmisji strumieniowej i telewizyjnej online od dostawcy Ziggo. Ziggo GO umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie ogromnej ilości treści na wiele różnych urządzeń. Niektóre z nich to Chromecast, Apple TV, tablety, komputery stacjonarne, smartfony i telewizory Smart TV. Ziggo GO zasadniczo pozwala oglądać wszystko z dowolnego miejsca.

Ziggo GO jest bezpłatny dla obecnych klientów Ziggo i oferuje kilka bardzo wygodnych funkcji i funkcji. Na smartfonach i tabletach możesz pobierać określone serie i filmy i oglądać je offline w podróży, co jest bardzo wygodne dla zapracowanych osób. Inne aplikacje, które możesz wypróbować, to Netflix i Hulu.

Zalety Ziggo GO

Główną zaletą Ziggo GO jest czynnik wygody. Zasadniczo oznacza to, że zawsze masz przy sobie własny telewizor. Od momentu zalogowania będziesz mieć dostęp do wszystkich kanałów, które masz w domu. Przełączanie kanałów jest również łatwe i wystarczy jedno kliknięcie. Jedyną wadą jest to, że potrzebujesz szybkiego połączenia Wi-Fi lub dostępu do danych.

Reklama

Dodatkowe funkcje i nie tylko

Ziggo GO oferuje znacznie więcej niż tylko telewizję na żywo. Działa również jako pilot zdalnego sterowania do inteligentnego telewizora. Pozwala wstrzymywać, przewijać do tyłu i do przodu, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego rytmu.

Ponadto programy będą dostępne do przeglądania do siedmiu dni po ich wyemitowaniu. Ta funkcja działa jak wbudowana funkcja „pominiętej transmisji”. Bardzo łatwo jest również dostosować przegląd kanałów, umieszczając ulubione kanały w kolejności. 

Możesz także ustawić przypomnienia o w górę i w nadchodzące treści, dzięki czemu nigdy nie przegapisz transmisji swojego ulubionego programu. Jeśli masz w domu Ziggo Mediabox XL, możesz także planować swoje nagrania zdalnie za pomocą aplikacji.

Zawartość premium w podróży

Dzięki Ziggo GO, jeśli jesteś istniejącym klientem Ziggo, możesz bezpłatnie korzystać z tej aplikacji do strumieniowego przesyłania treści premium. Istnieje wiele wspaniałych funkcji, którymi można się ekscytować. Na przykład możesz zaplanować nagrywanie zdalnie z aplikacji, aby wymienić tylko jedną. Kompatybilność z tą aplikacją jest również fantastyczna i zapewnia wygodę oglądania ulubionych programów bez względu na to, gdzie jesteś. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Ziggo GO, 5.08.8610 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Holenderski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, March 18th 2024
Autor
Liberty Global

https://www.ziggo.nl/klantenservice/internet/apps/smartwifi-app

Ziggo GO dla Android

5.08.8610

Liberty Global(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.08.8610 Ziggo GO. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama