Reklama

dream Player IPTV dla Android

10.5.6

Christian Fees(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna rozrywka w wysokiej rozdzielczości

Aplikacja Dream Player IPTV to bezpłatne narzędzie rozrywkowe, które pozwala oglądać kanały IPTV w jakości SD, HD i 4K. Chociaż został stworzony do działania na urządzeniach Android TV, może być również używany, jeśli masz tylko smartfon lub tablet. Po pobraniu ta aplikacja może być używana do przeglądania ulubionych treści IPTV.

Dream Player IPTV nie ma zintegrowanych kanałów ani łączy, więc musisz dodać co najmniej jedną istniejącą listę odtwarzania. Należy pamiętać, że obsługuje tylko typy list odtwarzania M3U i jest wyposażony w funkcje Wi-Fi, Ethernet i 3G. Alternatywne aplikacje, które możesz wypróbować, to Pakiet APK aplikacji RTS TV i Plik APK NetTV na żywo

Bogate w funkcje

Transmisje telewizyjne na żywo to świetny sposób, aby pozostać w kontakcie z tym, co dzieje się w Twoim domu, gdy Cię nie ma. Aby Ci w tym pomóc, Dream Player IPTV pozwala oglądać ulubione kanały IPTV w podróży. W trybie telewizji na żywo możesz zmieniać kanały, naciskając prawy lub lewy przycisk na pilocie. Logo kanałów zostanie wyświetlone, abyś mógł je łatwo zidentyfikować.

Reklama

Kontroluj swoje wrażenia z oglądania

Jedną z funkcji, która ustawia Dream Player IPTV z innych aplikacji, jest możliwość szybkiego przewijania do przodu i przewijaj telewizję na żywo bez żadnych usterek ani przerw. Aby przeskoczyć o minutę do przodu lub do tyłu w programie lub filmie, po prostu naciśnij prawy lub lewy przycisk na pilocie. 

Jeśli chcesz przewinąć do przodu jeszcze dalej, kliknij ENTER na pilocie, a przewija się do przodu o pięć minut. Jeśli oglądasz coś z napisami, możesz wybrać, czy chcesz je wyświetlać, czy nie.

Obsługa EPG

Interfejs tej aplikacji to przyjazny dla użytkownika, a nawet oferuje pełną historię EPG, dzięki czemu możesz z łatwością przeglądać poprzednie transmisje. Ponadto za pomocą tego narzędzia możesz modyfikować ścieżki audio i wideo oraz ich proporcje.

Lenistwo nie będzie Cię kosztować

Dream Player IPTV jest idealnym towarzyszem Twoich urządzeń z Android TV. To narzędzie, które pozwala oglądać ulubione kanały IPTV, jednocześnie kontrolując to, co oglądasz. Pobierz aplikację za darmo i zacznij oglądać całą zawartość IPTV w dogodnym dla siebie urządzeniu z Androidem.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
dream Player IPTV, 10.5.6 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Rosyjski,
  • Portugalski,
  • Włoski,
  • Francuski,
  • Hiszpański,
  • Holenderski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, July 5th 2024
Autor
Christian Fees

https://dreamepg.de/index.php/notifications-en

dream Player IPTV dla Android

10.5.6

Christian Fees(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.5.6 dream Player IPTV. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama