Reklama

Video Locker - Hide Videos

1.1.0

Newsoftwares.net(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowy program na Androida autorstwa twórców oprogramowania do przechowywania zdjęć

Video Locker - Ukryj filmy przed kimkolwiek w telefonie, ujawnij potrzeby innych - Video Locker to proste rozwiązanie problemu „Jak ukryć filmy na Androidzie”. Jeśli korzystasz z dowolnej aplikacji do udostępniania wideo na telefonie z Androidem, na pewno napotkasz ten problem w tym czy innym momencie. Jeśli byłeś miłośnikiem filmów, który uwielbiał dzielić się wszystkimi swoimi ulubionymi filmami z rodziną i przyjaciółmi, z pewnością doświadczyłeś koszmaru zapomnienia hasła i przypadkowego usunięcia ważnych plików. Z drugiej strony, jeśli jesteś fotografem amatorem, prawdopodobnie zapomniałeś hasła do udostępnianych zdjęć. Teraz wszystkie Twoje cenne zdjęcia zniknęły i musisz je ponownie pobrać z katalogu pamięci!

Dzięki aplikacji Video Locker możesz zapobiec wszystkim tym problemom. Ta aplikacja do blokowania Androida pozwala zapobiegać przeglądaniu plików i usuwaniu ich, kiedy tylko chcesz, bez niczyjej wiedzy. Wystarczy zainstalować aplikację na swoim telefonie i będziesz mógł zablokować dane, aby zapobiec zmianom. Możesz również anulować swoją subskrypcję w dowolnym momencie, ponieważ subskrypcja nie będzie aktywna na Twoim urządzeniu mobilnym. Blokada zostanie automatycznie wyłączona po zakończeniu okresu subskrypcji.

Jest to darmowy program dla Androida, stworzony przez twórców oprogramowania Photo Locker. Ta aplikacja na Androida, dostępna również na platformy iPhone i Blackberry, zapewnia użytkownikom wygodny i bezpieczny sposób ochrony ich zdjęć, filmów, plików, kontaktów, a nawet całych domów przed kradzieżą lub naruszeniem bezpieczeństwa. Wypróbuj już dziś!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Video Locker - Hide Videos, 1.1.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 1.6
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Newsoftwares.net

http://www.newsoftwares.net

SHA-1:
66315fdb48c4b2e66c8b2852fe77ec48ae159bb6
Filename:
net.newsoftwares.videolockeradvanced.apk

Video Locker - Hide Videos

1.1.0

Newsoftwares.net(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.0 Video Locker - Hide Videos. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama