Reklama

World War Heroes: WW2 FPS Shooting game! dla Android

1.43.0

Game Development Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bohaterowie wojny światowej: FPS z II wojny światowej

II wojna światowa była jedną z najbardziej niszczycielskich wojen w historii ludzkości. Miliony zginęły podczas tego konfliktu. Chociaż wszystkie konflikty mają różne przyczyny i przyczyny, konflikty takie jak II wojna światowa miały naprawdę zły wpływ na ludzkość. Ci, którzy przeżyli wojnę, wciąż mają wspomnienia z tamtego okresu, dlatego ta gra jest dziś tak popularna. Teraz możesz doświadczyć tego, o czym mówią w grze World War Heroes: WW2 FPS! Ta gra jest teraz dostępna dla technologii Android w Twoim telefonie komórkowym.

Bohaterowie wojny światowej: strzelanka FPS z II wojny światowej! to darmowa gra, która odtwarza II wojnę światową i przenosi Cię z powrotem w te dawno zapomniane czasy. Tocz wojnę z wrogami z punktu kontrolnego i wybieraj pojazdy i broń, aby osiągnąć swoje cele. Bohaterowie wojny światowej: strzelanka FPS z czasów II wojny światowej! został zaprojektowany, aby dokładnie odtworzyć II wojnę światową, wykorzystując siedem autentycznych miejsc jako tła.

Jeśli kochasz II wojnę światową i chciałbyś ponownie przeżyć swoje doświadczenia, to jest to gra dla Ciebie. Dostajesz całe tło, wraz z dostępem do broni, zbroi i nie tylko! World War Heroes: WW2 FPS to doskonała gra, w którą możesz grać za darmo w Google Play. Po jednokrotnym zagraniu w grę nie pożałujesz! Ta gra jest naprawdę warta pobrania!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
World War Heroes: WW2 FPS Shooting game!, 1.43.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, February 14th 2024
Autor
Game Development Ltd

http://azurgames.com

World War Heroes: WW2 FPS Shooting game! dla Android

1.43.0

Game Development Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.43.0 World War Heroes: WW2 FPS Shooting game!. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama