Reklama

ABBYY FineReader dla Windows

15

ABBYY(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Przeglądarka i edytor plików PDF

ABBYY FineReader to jednoopakowe , potężne oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków (OCR), które zapewnia cyfrowe kopie dokumentów, które można przeglądać, edytować i konwertować. Po uzyskaniu produktu końcowego można go łatwo aktualizować, poprawiać i udostępniać.

Najwyższa dokładność i rozpoznawalność

To oprogramowanie komputerowe pozwala na łatwą pracę z plikami w wielu formatach, w tym PDF , EPUB , DOCX i DJVU . Możesz nawet konwertować zeskanowane obrazy i łatwo zintegrować swoją pracę z dowolnym pakietem Microsoft Office . Dzięki rozpoznawaniu w wielu językach i pakietowi zaawansowanych narzędzi do edycji jest to jedno z najlepszych dostępnych na rynku programów OCR.

Za pomocą tego programu możesz konwertować dokumenty graficzne na edytowalne formaty elektroniczne. Możesz pracować integrując się z pracą z programów Microsoft, Rich Text Format , HTML , PDF z możliwością wyszukiwania , CSV i txt .

Reklama

Jak korzystać z ABBYY FineReader

Dzięki FineReader możesz edytować każdy zeskanowany plik PDF tak łatwo, jak możesz pracować z wersją cyfrową. Po otwarciu pliku PDF w aplikacji możesz rozpocząć edycję , poprawianie literówek oraz weryfikację danych i obrazów. Możesz także dodawać, zmieniać kolejność i usuwać strony .

Oprogramowanie pozwala zmieniać rozmiar i kolor czcionki , tak jak w standardowym edytorze tekstu . Jeśli chcesz to również usunąć, możesz to zrobić z łatwością za pomocą narzędzia „Gumka” lub wybierając obszar i klikając prawym przyciskiem myszy.

Popraw projekt dowolnego obrazu, zmieniając położenie linii w normalnym pliku PDF. Aby to zrobić, wybierz linię lub grupę linii, naciskając klawisz „Shift” i przenieś je do żądanej pozycji. W tym sensie łatwiej jest tworzyć bardziej estetyczne i czytelne dokumenty.

FineReader może zwiększyć produktywność, usprawniając proces przekształcania zeskanowanych dokumentów i plików PDF w możliwy do przeszukiwania, wykonalny tekst . Znacznie łatwiej jest odzyskać niezbędne informacje, jeśli wystarczy wybrać CTRL + F, aby znaleźć to, czego szukasz.

Jedną z funkcji, której brakuje temu oprogramowaniu, jest pełnotekstowe indeksowanie wielu plików, które jest dostępne w alternatywnych rozwiązaniach, takich jak Kofax i Adobe Acrobat . Ta funkcja przyspiesza proces wyszukiwania. Po stronie dodatniej FineReader wyświetla wygodną listę wszystkich wyników wyszukiwania w panelu paska bocznego, w przeciwieństwie do programu Acrobat.

Automatyczne wykrywanie języka

ABBYY FineReader obsługuje największą liczbę języków OCR na rynku. Oprogramowanie rozpoznaje alfabety, w tym znaki łacińskie, cyrylicy, greckie i armeńskie, a także symbole wschodnie, takie jak japoński, koreański, chiński, tajski, hebrajski, arabski i inne. Ogólnie zapewnia obsługę ponad 190 różnych języków.

Do wielu rozpoznawanych języków dołączone są zintegrowane słowniki poprawiające dokładność rozpoznawania . Małe narzędzie pozwala oprogramowaniu tworzyć własne wzorce znaków w celu rozpoznawania nietypowych słów lub nietypowych czcionek.

To oprogramowanie jest również przydatne dla tych specjalistów i studentów, którzy muszą pracować z historycznymi dokumentami . Zapewnia uznanie korespondencji drukowanej sporządzonej w języku angielskim, francuskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim w XVII i XIX wieku. Rozpoznaje także sztuczne języki, takie jak Esperanto, Interlingua, Ido i Occidental (Interlingue).

Program ABBYY Finereader obsługuje również rozpoznawanie języków programowania, takich jak Basic , C / C ++, COBOL, Fortran, Pascal i JAVA . Jest to również przydatne dla specjalistów matematyki i naukowców, ponieważ można łatwo pracować z prostymi wzorami chemicznymi i standardowymi cyframi.

Arabski ICR nie jest obsługiwany przez czytelnika, można rozpoznać trudne ręcznie drukowane cyfry arabskie. To powiedziawszy, wiele innych programów może inteligentnie analizować tekst pisany ręcznie. FineReader obecnie nie ma tej funkcji. Wielu użytkowników zastanawia się, kiedy funkcja rozpoznawania pisma ręcznego będzie dostępna, choć na razie obsługuje tylko rozpoznawanie tekstu drukowanego.

Czysty interfejs i interfejs użytkownika

Interfejs FineReader obejmuje minimalistyczną estetykę i jest prosty w obsłudze . Menu główne ma trzy płaszczyzny, jedną do otwierania i konwertowania plików istniejących na komputerze, jedną do tworzenia nowych dokumentów poprzez skanowanie, a trzecią do porównywania szczegółów dokumentu.

ABBYY FineReader udostępnia także edytor obrazów, który jest pomocny w przypadku słabo wykonanych obrazów. Ten edytor specjalnego przeznaczenia został zaprojektowany w celu ulepszenia zeskanowanych obrazów. Popraw zniekształcenie, wyprostuj linie tekstu i dostosuj poziomy jasności i kontrastu. Możesz także podzielić obraz na osobne strony i wybrać obszary do całkowitego usunięcia.

Wyszukiwanie dokumentów i porównywanie różnych formatów jest proste. Możesz zeskrobać tekst z obrazów na ekranie, których generalnie nie można przekonwertować na tekst . Dzięki FineReader zarządzanie plikami PDF jest proste.

Porównanie dokumentów

Możesz użyć programu FineReader, aby uzyskać edytowalny tekst z wyblakłych kserokopów podstawowych źródeł, takich jak stare czasopisma i artykuły w gazetach. To często żmudne zadanie jest znacznie łatwiejsze do zarządzania za pomocą tego oprogramowania. W przeciwieństwie do funkcji porównywania w programie Microsoft Word, FineReader umożliwia porównywanie dwóch różnych formatów dokumentów, takich jak .docx i .pdf .

Przejrzysty interfejs umożliwia bezproblemową identyfikację różnic i wariantów między dokumentami. Chociaż aplikacja ma zaawansowaną dokładność rozpoznawania, to wspaniałe, że pozwala łatwo porównać pracę w celu sprawdzenia brakujących szczegółów. Możesz usunąć wszelkie błędy OCR szybko i bezproblemowo.

Alternatywy

Jeśli szukasz alternatywnego oprogramowania do tworzenia dokumentów , powinieneś rozważyć Wondershare PDFelement , Adobe Acrobat DC , Quip lub AVS Document Creation .

Doskonały program do zarządzania plikami PDF

Podczas pracy z plikami w programie ABBYY FineReader możesz mieć pewność, że zorganizuje on dokument w oryginalnym układzie , zachowując strukturę, arkusze kalkulacyjne, przypisy i style czcionek. Teraz, dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji i porównywania, możesz łatwo dostosować dowolną treść.

Jest to doskonałe oprogramowanie dla profesjonalistów do pobrania, jeśli chcą zmniejszyć obciążenie podczas pracy z dokumentami historycznymi lub nawet notatkami klienta. Prawnicy, właściciele firm i specjaliści ds. Edukacji mogą szybko digitalizować zasoby i przygotowywać je do udostępniania w swojej sieci.

ABBY FineReader jest łatwy w użyciu i zapewnia kompleksowy zestaw funkcji potrzebnych do tworzenia wykonalnych, czytelnych i możliwych do przeszukiwania dokumentów. Wszystkie niezbędne komponenty zostaną zachowane podczas ulepszania układu za pomocą tego programu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ABBYY FineReader, 15 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 8.1,
 • Windows 8,
 • Windows 10,
 • Windows 7
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, August 14th 2018
Autor
ABBYY

https://www.abbyy.com

ABBYY FineReader dla PC

15

ABBYY(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 15 ABBYY FineReader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama