Reklama

Adobe After Effects dla Windows

23,.4

Adobe(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Ulepszone animacje

Adobe After Effects to oprogramowanie do efektów wizualnych opracowane przez Adobe Inc. Jest ono przede wszystkim wykorzystywane do postprodukcji w produkcji filmowej dzięki dużemu arsenałowi narzędzi do komponowania, animacji, efektów i innych. Jeśli pracujesz w branży edycji filmów i filmów, Adobe After Effects jest niezbędnym narzędziem w Twojej branży. Dzięki niemu będziesz w stanie stworzyć oszałamiające efekty wizualne, które na pewno zachwycą odbiorców.

Potężna edycja

Adobe After Effects oferuje zaawansowane funkcje, które ułatwiają przetwarzanie końcowe wideo i dają użytkownikom większą swobodę twórczą. RotoBrush i Auto-Keyframe pozwalają użytkownikom szybko wprowadzać zmiany w zasobach wideo i obiektach. RotoBrush może szybko wybierać obiekty i usuwać tła nawet bez zielonych ekranów. Jest podobny do narzędzia Magiczna różdżka programu Photoshop, które może automatycznie wybierać obiekty z ramek. Nie trzeba dodawać, że może to zaoszczędzić wiele czasu dla edytora.

Reklama

Auto-klatki kluczowe, jak sama nazwa wskazuje, automatycznie tworzą klatki kluczowe dla efektów wideo. Dzięki tej funkcji nie będziesz musiał klikać przycisku klatki kluczowej za każdym razem, gdy zmieniasz parametry obiektu. Podobnie jak RotoBrush, jest to ogromna oszczędność czasu dla redaktorów. To tylko dwa z wielu potężnych narzędzi do edycji, które oferuje Adobe After Effects.

Obsługa wtyczek

Mimo że Adobe After Effects ma już świetne wbudowane narzędzia, obsługa wtyczek innych firm sprawia, że After Effects jest jeszcze lepszy. Na przykład zaawansowana wtyczka do śledzenia planarnego Mocha jest teraz dostarczana w pakiecie z programem After Effects, co zapewnia użytkownikom potężne narzędzia do śledzenia i maskowania bezpośrednio z aplikacji, bez konieczności uruchamiania osobnego.

Adobe After Effects współpracuje również z programistami, którzy oferują więcej wtyczek innych firm w celu ulepszenia programu After Effects. Te wtyczki zapewniają więcej opcji przejścia, opcje szybkiej palety kolorów, efekty świetlne, zanieczyszczenia i wiele innych. Niektóre z tych wtyczek są ofertami płatnymi i mogą być dość drogie i nie trzeba ich mieć, jeśli chcesz tylko więcej filtrów. Jeśli jednak chcesz pracować szybciej i lepiej, zdobycie przynajmniej jednego nie zaszkodzi.

Wsparcie między programami

Adobe Creative Cloud Suite oferuje wszechstronne możliwości twórczej edycji. W ramach CC Suite Adobe After Effects dobrze się integruje i ma pełną obsługę między programami z innymi aplikacjami w pakiecie.

Nie trzeba dodawać, że filmy edytowane za pomocą Premiere Pro można ładować i przetwarzać w After Effects. Jednak Premiere Pro ma nawet funkcję o nazwie Dynamic Link, która pozwala użytkownikom jednocześnie edytować i aktualizować projekt, nad którym pracują zarówno Premiere, jak i After Effects. Eliminuje to w ogóle potrzebę importowania między dwiema aplikacjami. Użytkownicy mogą również importować pliki PSD z Photoshopa, aby wykorzystywać je jako zasoby efektów wizualnych w After Effects. Dzięki temu użytkownicy nie będą mieli problemów ze współpracą między różnymi programami w CC Suite.

Go-To Video Editor dla profesjonalistów

Adobe After Effects najwyraźniej nie jest edytorem wideo przeznaczonym dla początkujących ze względu na jego wysoce zaawansowane funkcje. To powiedziawszy, profesjonalne edytory wideo nie pójdą nie tak z After Effects. Jego potężne narzędzia i efekty zapewnią, że wyjście wideo jest wysokiej jakości i dopracowane.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adobe After Effects, 23,.4 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 11,
 • Windows 10
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Chiński,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Koreański,
 • Holenderski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Saturday, June 24th 2023
Autor
Adobe

http://www.adobe.com/

Dostępne również na innych platformach

Adobe After Effects dla PC

23,.4

Adobe(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 23,.4 Adobe After Effects. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama