Reklama

AMCap dla Windows

9.23-build-300.6

Noeld(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Program do przechwytywania wideo i obrazów

AMCap to sterownik kamery internetowej i kamery, który rejestruje zawartość z kamery internetowej i zapisuje ją na dysku twardym komputera jako MPEG2 lub AVI. Przy 15 MB jest to lekkie oprogramowanie, które obsługuje większość urządzeń kompatybilnych z wideo dla Windows i Direct Show. Aplikacja do przechwytywania wideo umożliwia również robienie zdjęć i dodawanie efektów do zdjęcia. Efekty obejmują nakładkę graficzną, mieszanie alfa i krycie. AMCap można pobrać na dowolny komputer z systemem Windows SP1 lub nowszym. 

Funkcje 

AMCap został opracowany przez Noeld dla systemu operacyjnego Microsoft Windows. Za pomocą tego narzędzia do przechwytywania wideo możesz przeglądać i nagrywać z cyfrowych źródeł wideo. Podgląd będzie w formacie MPEG-2 z ulepszeniami nagrywania. Możesz zdecydować się na kompresję w czasie rzeczywistym podczas nagrywania wideo, ale dotyczy to użytkowników z zainstalowanymi na komputerze kompresorami wideo innych firm. Filmy nagrane na AMCap można również zapisywać w formatach kontenerów AVI, WMV i MP4; będzie to jednak zależeć od formatu przechwytywania. Pomiędzy każdą sesją nagrywania możesz ustawić trwałość. 

Ustawienia trwałości obejmują przestrzeń kolorów, rozmiar wyjściowy i standard wideo. Wraz z tunerem analogowym Twoje treści mogą być wyświetlane w różnych formatach transmisji wideo. Podglądy mogą być wyświetlane na pełnym ekranie, a także w AppBar dla komputerów obsługujących ekran dotykowy. Inne wyjątkowe funkcje podglądu wideo to sterowanie proporcjami i zoomem cyfrowym, obracanie wideo i nakładka wideo do dostosowywania. Tworzenie własnej nakładki wideo umożliwia tworzenie szablonów dla powtarzających się układów wideo. Jeśli masz jakieś napisy, możesz włączyć tryb okienkowy do podglądu filmów. 

Reklama

Napisy i paski w Twoich filmach można ukryć, pozostawiając podgląd filmu nad innymi filmami. Po nagraniu końcowego filmu możesz wybrać preferowany renderer wideo. Program obsługuje Free Video Renderer, wersje 7 i 9 Video Mixing Renderers oraz Enhanced Video Renderer. W razie potrzeby możesz renderować swoje filmy wraz z oprogramowaniem do usuwania przeplotu. Podczas tworzenia filmu możesz włączyć okresowe robienie migawek, a także celownik i wyświetlanie na ekranie lub OSD. 

Ograniczenia rozmiaru pliku 

Oferty AMCap trzy systemy plików, a mianowicie FAT16, FAT32 i NTFS. Pliki FAT32 działają najlepiej na dyskach flash USB, ale brakuje im uprawnień i innych funkcji bezpieczeństwa wbudowanych w system plików NTFS. Ponadto może przechowywać tylko 4 GB lub mniej. Z drugiej strony pliki NTFS i exFAT mogą kompresować duże ilości plików. Różnica między NTFS a exFAT polega na tym, że ten ostatni jest kompatybilny z systemami operacyjnymi wydanymi w 2006 roku i później. 

Rozmiar pliku w AMCap zależy od systemu Windows, a także od wybranego systemu plików. Limity rozmiaru pliku są następujące: 

FAT16: 2 GB — 1 bajt

FAT16: 4 GB — 1 bajt

FAT32: 4 GB – 1 bajt

NTFS: 2 TB – 1 bajt

Kompaktowa aplikacja do przechwytywania wideo 

AMCap oferuje szeroki wybór narzędzi do przechwytywania wideo, które ułatwiają przeglądanie i nagrywanie treści za pomocą kamery internetowej i innych kamer. Jego wsparcie dla Microsoft DirectShow pozwala na dostarczanie nagrań, które są odpowiednie dla transmisji telewizyjnych i innych platform wideo. Ogólnie rzecz biorąc, AMCap maksymalizuje możliwości kamery internetowej lub kamery, umożliwiając nagrywanie i zapisywanie zdarzeń na komputerze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AMCap, 9.23-build-300.6 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows XP,
 • Windows 2000,
 • Windows ME,
 • Windows 8,
 • Windows 98 SE,
 • Windows 95,
 • Windows 2003,
 • Windows Vista,
 • Windows NT,
 • Windows 98
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Noeld

http://noeld.com

AMCap dla PC

9.23-build-300.6

Noeld(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.23-build-300.6 AMCap. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama