Reklama

ProgDVB dla Windows

7.60.0

Prog(Darmowa)

Ocena użytkownika6

ProgDVB to przydatne narzędzie, które pozwala oglądać telewizję satelitarną i słuchać cyfrowych kanałów radiowych bezpośrednio z satelity za pomocą kart DVB-PCI ze sprzętowymi dekoderami na płycie, anteną satelitarną i osobistym komputerem kompatybilnym z x86.

Ta aplikacja ma opcje pracy z transmisją sieciową i nagrywaniem audio lub wideo strumienia do różnych formatów multimediów cyfrowych.

Obsługa różnych rodzajów źródeł telewizji internetowej i radia, w tym:

  • DVB-S / S2 (satelita), DVB-C (kabel), DVB-T / T2, ATSC, ISDB-T.
  • IPTV.
  • Kartina TV, Rodina TV, OTT Club, Shura TV, Sovok TV.

Reklama

ProgDVB można skonfigurować do przetwarzania sygnału telewizyjnego, niezależnie od urządzenia. Możesz korzystać z telewizji cyfrowej, telewizji internetowej lub radia, IPTV lub analogowego urządzenia telewizyjnego. Aplikacja rozpozna również Twój pilot zdalnego sterowania (HID lub Microsoft RC, a także WinLirc).

Ogólnie rzecz biorąc, ProgDVB umożliwia oglądanie i słuchanie wielu kanałów telewizyjnych z całego świata. Aplikacja jest stosunkowo lekka i ma niewielką powierzchnię, która nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ProgDVB, 7.60.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, February 20th 2024
Autor
Prog

https://www.progdvb.com

SHA-1:
abc3ee867000013077a700d965520da51ebec99c
Filename:
ProgDVB_V7.60.0.exe

ProgDVB dla PC

7.60.0

Prog(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.60.0 ProgDVB. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama