Reklama

Any Video Converter dla Windows

7.1.3

AVC(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Konwertuj dowolne wideo za darmo

Any Video Converter to bezpieczna, otwarta, bezpłatna i łatwa w użyciu aplikacja opracowana przez Anvsoft Inc., która pozwala konwertować dowolne pliki wideo, dzięki czemu obsługują je standardowe odtwarzacze multimedialne . Będzie pobierał wszystkie pobrane treści z Internetu i zamienił je w działający format.

Obsługuje filmy z dowolnego źródła

AVC to potężny i wszechstronny konwerter wideo, który zawiera szereg interesujących funkcji i narzędzi. Konwersja wideo na prawie każdy format jest prosta i bez problemu będą odtwarzane na dowolnym urządzeniu. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej poprawki, czy konwersji wsadowej, to oprogramowanie spełni Twoje potrzeby.

Przyjazny interfejs użytkownika

Najnowsza wersja Any Video Converter oferuje nowy interfejs, który jest szybki, wydajny i przyjazny dla użytkownika. Wszystkie funkcje są wygodnie dostępne w głównym oknie. Po pierwszym otwarciu aplikacji pojawi się kilka pomocnych wskazówek, które poprowadzą Cię przez różne narzędzia .

Reklama

Interfejs jest podzielony na dwie zakładki, aby ułatwić konwersję i odtwarzanie filmów. Po prostu kliknij przycisk „Wideo”, aby dodać nowy klip lub przeciągnij pliki bezpośrednio z menedżera plików lub pulpitu. Po przetestowaniu wersji próbnej możesz zaimportować filmy wideo i przekonwertować je w mgnieniu oka.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować swój film, możesz użyć przycisku przycinania obok każdego z przesłanych plików. Spowoduje to otwarcie mini odtwarzacza, który pozwala wyświetlić podgląd materiału i zdecydować o własnych punktach początkowych i końcowych. To świetne do usuwania niepotrzebnych treści; dobrym rozwiązaniem byłoby włączenie do takiej aplikacji.

Za pomocą narzędzia Magiczna różdżka możesz przyciąć wideo, dodać znak wodny lub zastosować atrakcyjne filtry. Filtry te obejmują zarówno subtelne ulepszenia, jak i bardziej intensywne efekty. Wersja premium Any Video Converter zawiera również dodatkowe narzędzia, takie jak możliwość usunięcia ochrony DRM .

Konwersja wsadowa dowolnych formatów

Każdy konwerter wideo jest zgodny ze swoją nazwą. Może konwertować klipy wszystkich formatów, w tym MOV , M2TS, MVF, OGM, MOD, FLV, TS, TP, DVR-MS, Divx na bardziej obsługiwane formaty plików, takie jak AVI, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MKV, 3GP i 3G2. Możesz nawet konwertować filmy do formatu MP3 .

Konwertując pliki na te formaty, będziesz mógł uzyskać do nich dostęp z dowolnego mobilnego formularza lub tabletu z systemem iOS, Android lub Blackberry. Niezależnie od tego, czy masz iPhone'a, Androida, Samsunga, Roku lub inne urządzenie , możesz szybko uzyskać dostęp do potrzebnego formatu.

Dzięki AVC nie musisz wiedzieć, jaki kodek wideo , szybkość transmisji , kodek audio , częstotliwość próbkowania lub częstotliwość klatek . Musisz tylko wprowadzić żądane urządzenie.

Kiedy używasz AVC do konwersji partii filmów, nie poczujesz żadnego opóźnienia, biorąc pod uwagę, że nie zużywa ono dużo pamięci . Możesz otworzyć przeglądarkę i kontynuować sprawdzanie wiadomości lub oglądanie filmów. Możesz nawet wykonywać bardziej zaawansowane zadania jednocześnie, takie jak projektowanie strony internetowej .

Nagrywaj filmy

Jednym z rozwiązań oferowanych przez AVC, których nie oferują inne konwertery , jest nagrywanie wideo . Wiele witryn nie zezwala na pobieranie filmów z powodu algorytmów szyfrowania . Oprogramowanie rozwiązuje ten problem, wykorzystując technologię do wykrywania odtwarzania wideo i oznaczy go czerwonym prostokątem. Następnie użyj skrótu, aby rozpocząć nagrywanie. Działa więc podobnie do ekranu nagranego z przyciętym widokiem. Z tego powodu nie usunie funkcji odtwarzania, takich jak oś czasu lub przyciski, które można znaleźć, gdy przejdziesz do trybu pełnoekranowego w YouTube.

AVC poprawnie wykrywa obszar wideo w większości witryn wideo z transmisją strumieniową w Internecie . Jeśli tak się nie stanie, możesz ręcznie dopasować prostokąt do swoich potrzeb. AVC nagra dźwięk wraz z wideo i zostanie zapisany jako MP4.

Potężny downloader YouTube i zgrywarka DVD

Oprogramowanie zawiera również funkcję pobierania wideo online, w której użytkownicy muszą po prostu wpisać adres URL z YouTube lub Vimeo .

Istnieje kilka alternatywnych programów, które wymagają zainstalowania wtyczki, jeśli chcesz pobierać filmy z YouTube . Na szczęście AVC wykonuje lepszą pracę. Program przyjmuje skrypt wykrywający prawdziwą ścieżkę, aby zidentyfikować dostępne pliki do pobrania dla wklejonego adresu URL YouTube. Następnie wystarczy wybrać żądany format i jakość.

Możesz także użyć AVC do zgrania DVD . Nie ma problemów z zgrywaniem naruszenia praw autorskich.

AVC twierdzi, że szanuje prawa firm filmowych i artystów, dlatego stara się nie naruszać tych praw. Nie należy kopiować płyt DVD w celach komercyjnych.

Odtwarzanie z błędami

Jeśli chodzi o narzędzie do konwersji tej aplikacji, działa idealnie. Inną funkcją oferowaną przez AVC jest odtwarzanie wideo . Możesz kliknąć kartę „Odtwórz”, aby obejrzeć dowolny film z komputera . Możesz nawet obejrzeć podgląd klipu w czasie rzeczywistym przed konwersją.

W przeciwieństwie do programów takich jak VLC Media Player lub Quicktime , funkcja ta nie działa płynnie. Czasami podczas próby odtworzenia filmu zobaczysz pusty ekran, mimo że wszystkie elementy sterujące wskazują, że działa normalnie.

Dobry konwerter

AVC jest w pełni funkcjonalny, ale całkowicie darmowy, dzięki czemu jest bardziej wydajny niż nawet niektóre z najbardziej profesjonalnych konwerterów wideo. Ten wszechstronny koder pozwala zgrywać pliki z płyt lub pobierać je z popularnych witryn, takich jak YouTube, Vimeo, Quicktime , Dailymotion i Facebook .

Możesz stosować filtry i efekty, udostępniać swoje filmy w sieci lub nagrywać je na DVD w prawie dowolnym formacie. Możesz pobierać i konwertować filmy w partiach i cieszyć się szeroką gamą jasno przedstawionych funkcji.

Jeśli szukasz alternatywy dla tego programu, rozważ Handbrake lub Full Video Converter .

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Any Video Converter, 7.1.3 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 8,
 • Windows 7
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Holenderski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Turecki,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, June 21st 2021
Autor
AVC

https://www.any-video-converter.com

SHA-1:
db465b578aa6b9086a734b07eb6d0d3e59355382
Filename:
avc-free.exe

Any Video Converter dla PC

7.1.3

AVC(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.1.3 Any Video Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama