Reklama

Audials Movie dla Windows

2022

Audials AG(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Audials Moviebox to aplikacja do pobierania wideo, która ma wiele opcji pobierania treści wideo. Aplikacja pozwala również na strumieniowe przesyłanie multimediów bezpośrednio w aplikacji i ma wewnętrzny odtwarzacz multimediów, dzięki czemu możesz przeglądać pobrane pliki.

Moviebox ma kilka fajnych funkcji, takich jak możliwość tworzenia list odtwarzania z filmami, a nie tylko porządkowanie ich według gatunku. Aplikacja umożliwia także kopiowanie pobranych plików na dysk CD lub DVD.

Jednym minusem jest to, że nie jest tak prosty, jak powinien, a interfejs użytkownika nie jest łatwy do opanowania. Zmniejszono także opcje formatu plików, co może być nieco denerwujące. To powiedziawszy, najpopularniejsze formaty takie jak MP4, AVI, WMV, TS, MKV, MPEG, MPG, WEbM, MOV, FLV, H.264, XVID, DIVX, 3ivx, DV, CDXL, DFA, MVE, MVI, Obsługiwane są PAF, PMP, RPL, ROQ i VMD. Możesz także konwertować pliki audio na MP3.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Audials Moviebox ma kilka dobrych opcji pobierania treści wideo, a w aplikacji można przesyłać strumieniowo wideo i radio internetowe. Audials Moviebox wydaje się nie być tak wygodny jak inne aplikacje, ponieważ nie wykrywa automatycznie i nie pobiera filmów z przeglądarki.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Audials Movie, 2022 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 11,
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, February 1st 2019
Autor
Audials AG

https://www.audials.com

SHA-1:
94968b093a28388d3af18941019fd6f3600042b6
Filename:
AudialsMovie-Setup.exe

Audials Movie dla PC

2022

Audials AG(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2022 Audials Movie. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama