Reklama

Appetizer dla Windows

1.4.7.508

Laurent Cozic(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak zorganizować pulpit systemu Windows XP za pomocą przystawki?

Przystawka nie ogranicza się tylko do programów. Umożliwia także tworzenie skrótów do stron internetowych i folderów. Wszystko, od tworzenia skrótów do programów po przenoszenie ich do różnych folderów, można wykonać za pomocą kilku prostych kliknięć. Po kliknięciu skrótu programu prawym przyciskiem myszy jego zawartość pojawi się w nowym menu podręcznym, a po kliknięciu folderu jego zawartość zostanie również wyświetlona w nowym menu podręcznym.

We wcześniejszych wersjach systemu Windows można było przenosić programy i foldery za pomocą interfejsu Panelu sterowania, klikając ich ikony. Jednak śledzenie elementów, które chciałeś przenieść, było żmudne, kliknij je prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz „przenieś” lub „edytuj”. Dodatkowo, kiedy w końcu je przeniosłeś, nie znajdowały się już w tym samym miejscu na pulpicie lub pasku zadań. Dlatego w najnowszej wersji Panelu sterowania Windows XP Ultimate Display wprowadzono Menedżera importu, który usprawnia działanie pulpitu i minimalizuje czas potrzebny na przeglądanie i wybieranie plików i folderów. W Menedżerze importu wszystko, co musisz zrobić, to wybrać z szerokiej gamy kategorii, kliknąć „OK” i kliknąć „Importuj / orians”.

Menedżer importu umożliwia zapisanie znacznie większej liczby skrótów niż te dostępne w menu bocznym systemu Windows. Co więcej, umożliwia przeciąganie i upuszczanie skrótów na pulpit lub pasek zadań. Wreszcie, korzystanie z menu bocznego systemu Windows dla przystawek i uruchamianie aplikacji bezpośrednio z tego miejsca nie jest już konieczne. Możesz uzyskać dostęp do plików Appetizer z menu bocznego systemu Windows lub pasków narzędzi na pulpicie, tworząc wolne od bałaganu środowisko, które jest szybkie i łatwe w użyciu. Menu boczne systemu Windows i stacja dokująca są również bardziej przydatne niż kiedykolwiek, dzięki czemu korzystanie z Appetizera jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Appetizer, 1.4.7.508 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Dutch
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Laurent Cozic

https://joplinapp.org

SHA-1:
b24ef293a0b0a366bf553156c1141132de743b5c
Filename:
Appetizer_Installer_1.4.7.508.exe

Appetizer dla PC

1.4.7.508

Laurent Cozic(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.4.7.508 Appetizer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama