Reklama

AtHome Video Streamer dla Windows

5.0.9

ichano(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Recenzja AtHome Video Streamer - co to jest i jak działa?

AtHome Video Streamer to wyjątkowy program, który umożliwia użytkownikowi przekształcenie komputera w kamerę IP. Pobranie tej specjalnej wirtualnej kamery na komputer jest oczywiście bezpłatne. Otrzymujesz program, instalujesz go na swoim komputerze, a następnie pozwalasz, aby AtHome Video Streamer zamienił Twój komputer w w pełni funkcjonalną kamerę IP. Oprogramowanie skonfiguruje również komputer do zdalnego przeglądania online z dowolnego miejsca na świecie.

Oprogramowanie jest aplikacją online firmy iChano, włoskiej firmy technologicznej. Ten konkretny produkt został zaprojektowany i opracowany przez wysoce wydajnych ekspertów zdalnego podglądu w iChano. Produkt jest bardzo skuteczny i wykorzystuje najnowocześniejszą technologię przesyłania strumieniowego wideo przez Internet. Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z tego produktu, wystarczy zakupić autentyczną licencję z rynku, z którego można pobrać AtHome Video Streamer. Po zakupie licencji będziesz mógł połączyć się z wybraną siecią, zainstalować oprogramowanie AtHome Video Streamer, a następnie pozwolić mu skonfigurować komputer. W ciągu kilku minut będziesz mógł zamienić swój komputer w w pełni funkcjonalną kamerę IP, którą można podłączyć do telewizora w celu zdalnego oglądania.

Kolejną ważną zaletą AtHome Video Streamer w porównaniu z innymi kamerami IP do strumieniowego przesyłania wideo jest to, że nie ma wymagań sprzętowych do podłączenia kamery do komputera. Jeśli jednak czujesz potrzebę posiadania urządzenia sprzętowego, takiego jak sterowniki Realtek lub klawiatura Logitech, do korzystania z komputera, możesz je łatwo pobrać z oficjalnej strony internetowej i zainstalować w swoim systemie. Wskazane jest jednak, aby uzyskać najlepsze oprogramowanie z rynku, takie jak domowy streamer, który jest specjalnie wyprodukowany do użytku z klawiaturą Logitech, ponieważ inne programy mogą nie działać z niektórymi typami urządzeń.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AtHome Video Streamer, 5.0.9 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows XP
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 7th 2022
Autor
ichano

http://www.ichano.com/

SHA-1:
c91e84a106a0183f33c35a66f380edd690dc873d
Filename:
AtHome_Windows_AVS_5.0.9.zip

AtHome Video Streamer dla PC

5.0.9

ichano(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.0.9 AtHome Video Streamer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama