Reklama

Auslogics Driver Updater dla Windows

1.24.0.1

Auslogics Software Pty Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Auslogics Driver Updater to zaawansowane narzędzie do wykrywania sterowników, które jest w stanie wykryć wszelkie nieaktualne lub brakujące sterowniki na komputerze z systemem Microsoft Windows. Zawiera szczegółowy raport, który pokazuje datę zainstalowania wszystkich zainstalowanych sterowników i sugerowane aktualizacje.

Auslogics Driver Updater może pomóc zautomatyzować żmudne zadanie polegające na zebraniu najnowszych i najbardziej odpowiednich sterowników urządzeń i sprzętu. Bez oprogramowania do aktualizacji sterowników sterowniki są domyślnie monitorowane lub w rzeczywistości aktualizowane na większości komputerów. To z kolei może prowadzić do nieprawidłowego działania urządzenia i pogorszenia wydajności.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Wykrywa nieaktualne lub brakujące sterowniki urządzeń i sprzętu.
  • Zawiera szczegółowy raport o wszystkich wykrytych problemach.
  • Tworzy kopie zapasowe sterowników przed instalacją aktualizacji

Reklama

Auslogics Driver Updater sprawdzi komputer pod kątem potencjalnych problemów ze sterownikami, dostarczy szczegółowy raport na temat wszelkich przestarzałych lub brakujących sterowników, które wykryje, a następnie pozwoli ci szybko zaktualizować je do najnowszych zalecanych przez producenta wersji.

Ogólnie rzecz biorąc, Auslogics Driver Updater to jedna z najłatwiejszych dostępnych aplikacji do monitorowania sterowników. Wykorzystuje inteligentne algorytmy do wykrywania problemów ze sterownikami, dzięki czemu można je szybko i bezproblemowo rozwiązać.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Auslogics Driver Updater, 1.24.0.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, March 7th 2019
Autor
Auslogics Software Pty Ltd

https://www.auslogics.com

SHA-1:
98707d0aaa0650fc6d00df91e6040b72241c2bcf
Filename:
driver-updater-setup.exe

Auslogics Driver Updater dla PC

1.24.0.1

Auslogics Software Pty Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.24.0.1 Auslogics Driver Updater. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama