Reklama

AVG Internet Security dla Windows

20.1.3112

AVG Technologies(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

AVG Internet Security – Unlimited to niezbędny zestaw narzędzi bezpieczeństwa, który opiera się na potężnym AVG AntiVirus FREE. Może nie tylko wykrywać i usuwać wirusy z komputera, ale także zapewnia ochronę nieograniczonej liczby komputerów, tabletów i telefonów. W rzeczywistości jedna subskrypcja obejmuje każde urządzenie w rodzinie, aby zapewnić ci ochronę przez cały czas.

Aplikacja może blokować zainfekowane łącza podczas przeglądania, sprawdzać pliki przed ich pobraniem oraz pomagać chronić dane osobowe w Internecie i na komputerze dzięki ulepszonemu zestawowi funkcji prywatności.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Ochrona komputera: ochrona w czasie rzeczywistym pomaga chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem, w tym wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem ransomware, rootkitami i trojanami. Wykorzystuje zaawansowane AI i narzędzia analizy w czasie rzeczywistym, aby powstrzymać zagrożenia przed dotarciem do Ciebie.
 • Ochrona sieci i poczty e-mail: blokuj wszelkie niebezpieczne linki, pliki do pobrania i załączniki wiadomości e-mail.
 • Ochrona przed atakami hakerów: Ulepszona ochrona zapory zapewnia prywatne dane; pliki, zdjęcia i hasła pozostają bezpieczne.
 • Prywatna ochrona danych: możesz szyfrować i ukrywać swoje prywatne dokumenty lub trwale zniszczyć dowolne wybrane przez siebie dane.
 • Ochrona płatności: nie ma znaczenia, czy przeglądasz, robisz zakupy lub korzystasz z bankowości, AVG zapewnia dodatkową ochronę, której potrzebujesz. Możesz blokować spam i oszustwa, a także unikać fałszywych witryn z kopiowaniem.
 • Ochrona kamery internetowej: Przestań szpiegować kamerę internetową, trzymając podglądaczy z dala od domu i sypialni dzieci. To narzędzie pozwala tylko zaufanym aplikacjom na korzystanie z kamery internetowej ostrzega, gdy podejrzane próby uzyskania dostępu do kamery internetowej.
 • Ochrona przed ransomware : dzięki ochronie przed ransomeware możesz oddzielić osobiste dokumenty, pliki i zdjęcia przed złośliwym szyfrowaniem. Zapewnia to całkowitą kontrolę nad tym, które aplikacje mogą zmieniać lub usuwać pliki.

Reklama

AVG Internet Security – Unlimited ma teraz świeży, czysty design z intuicyjnym wyczuciem. Posiada solidną zaporę ogniową, która nie jest zawarta w AVG AntiVirus FREE, inteligentny filtr antyphishingowy i solidny silnik antywirusowy.

Wielką zaletą AVG Internet Security – Unlimited jest to, że za każdym razem, gdy pakiet napotyka nieznane zagrożenie, AVG szybko je analizuje, tworzy lekarstwo, a następnie przekazuje je milionom użytkowników, dzięki czemu wszyscy są lepiej chronieni. Wszystkie aktualizacje zabezpieczeń są automatycznie przesyłane do Ciebie wraz z wszelkimi nowymi funkcjami, aby zawsze być na bieżąco.

Program AVG Internet Security – Unlimited można zainstalować na każdym komputerze, aby chronić całą rodzinę bez dodatkowych kosztów. Aplikacja zawiera również zaawansowaną aplikację AVG AntiVirus PRO, która może chronić także nieograniczoną liczbę telefonów i tabletów z Androidem.

Ogólnie rzecz biorąc, system AVG Internet Security – Unlimited ma niewielki wpływ na zasoby systemowe, jest intuicyjny w obsłudze i ma uproszczoną konstrukcję. W połączeniu z bezpłatną obsługą online i niezawodną metodą wykrywania zagrożeń w chmurze, AVG Internet Security – Unlimited jest doskonałym pakietem bezpieczeństwa do zainstalowania w twoim systemie (systemach) domowym.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AVG Internet Security, 20.1.3112 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 7,
 • Windows 8
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, July 30th 2021
Autor
AVG Technologies

https://www.avg.com

SHA-1:
701e07a4684adc448edc692bc22c936de72fa14a
Filename:
avg_internet_security_setup.exe

AVG Internet Security dla PC

20.1.3112

AVG Technologies(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 20.1.3112 AVG Internet Security. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama