Reklama

AVG Secure Browser dla Windows

108

AVG Technologies(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Znaczenie bezpieczeństwa online

Nie należy lekceważyć znaczenia bezpieczeństwa podczas przeglądania Internetu. W końcu często zdarza się, że nęka cię złośliwe oprogramowanie, które kradnie twoje dane lub uszkadza komputer, jeśli nie masz się na baczności i czujności. AVG Secure Browser to wyjątkowa przeglądarka zaprojektowana w celu zapewnienia dodatkowej ochrony. Posiada zintegrowane funkcje bezpieczeństwa i prywatności, które chronią Cię przed wieloma zagrożeniami bez utraty szybkości i wydajności przeglądania.

Berło

AVG Secure Browser jest oparty na projekcie Chromium typu open source, zapewniając zarówno szybkość, jak i znajomość Chrome. Interfejs jest prawie identyczny z Google Chrome. Główną różnicą jest ikona AVG na pasku adresu. Po kliknięciu ta ikona przekieruje użytkownika do nowej karty, która zawiera wszystkie funkcje zabezpieczeń oferowane przez AVG Secure Browser.

Reklama

Prywatność

Strony internetowe są znane z śledzenia informacji i przechowywania danych. Różne funkcje prywatności AVG Secure Browser mogą pomóc w ochronie przed takimi praktykami. Jego funkcja śledzenia śledzi żądania usług internetowych, aby przestały śledzić twoją aktywność online, podczas gdy funkcja ochrony odcisków palców sprawia, że odcisk palca przeglądarki jest bardziej unikalny i mniej rozpoznawalny. Przeglądarka ma również tryb czyszczenia prywatności i tryb ukrywania, który zarówno przechowuje historię przeglądania, jak i zapobiega przechowywaniu plików cookie i śmieci, które mogłyby zagrozić Twojej prywatności.

Bezpieczeństwo

Oprócz funkcji prywatności, AVG Secure Browser zawiera także całodobowe narzędzia bezpieczeństwa, które mogą znacznie zwiększyć bezpieczeństwo przeglądania. Funkcja Extension Guard zapobiega instalowaniu rozszerzeń innych firm, chyba że użytkownik potwierdzi ich zaufanie. Funkcje ochrony przed atakami typu „phishing” i „Bank” blokują złośliwe strony internetowe i zapobiegają logowaniu przy użyciu klawiszy w celu ochrony użytkownika przed kradzieżą jego danych osobowych. AVG Secure Browser jest również wyposażony w Menedżera haseł, który pozwala użytkownikowi łatwo się zalogować, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo danych logowania.

Prędkość

Dzięki lekkiej konstrukcji Chromium szybkość AVG Secure Browser z pewnością może konkurować z gigantami branżowymi. Jednak wbudowane funkcje Adblock i Flash Block mogą przyspieszyć. Adblock usuwa większość reklam ze stron internetowych, dzięki czemu strony ładują się szybciej. Flash Protect wyłącza zawartość flash, która może zajmować zasoby komputera i powodować spowolnienie systemu.

Różne funkcje

Dzięki AVG Secure Browser użytkownik będzie mógł kontrolować, które strony internetowe mogą uzyskać dostęp do swojej kamery internetowej dzięki jej funkcjom Webcam Guard. Przeglądarka może również wymusić szyfrowanie HTTPS na połączeniach podczas przeglądania. Wreszcie, AVG Secure Browser jest również wyposażony we wbudowany downloader wideo, ale nie jest kompatybilny z niektórymi stronami internetowymi.

Przeglądaj z bezpieczeństwem

Misja AVG polegająca na zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom jest kontynuowana dzięki AVG Secure Browser. Inne produkty AVG, takie jak AVG Antivirus i AVG Secure VPN, można bezproblemowo zintegrować z AVG Secure Browser w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Jednak sama AVG Secure Browser oferuje wystarczającą ochronę online, aby przynajmniej zagwarantować bezpieczne przeglądanie Internetu. Szybka, bezpieczna i intuicyjna, na pewno warto wypróbować AVG Secure Browser.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AVG Secure Browser, 108 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 11
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Dutch,
 • Portuguese,
 • Russian,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 29th 2023
Autor
AVG Technologies

https://www.avg.com/privacy

AVG Secure Browser dla PC

108

AVG Technologies(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 108 AVG Secure Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama