Reklama

Opera GX

67.0.3575.105

Opera Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Unikalna przeglądarka

Opera GX to wyjątkowa przeglądarka opracowana specjalnie dla graczy. Ta pierwsza przeglądarka do gier oferuje projekt głęboko zakorzeniony w estetyce gier, oferując funkcje mające na celu poprawę wrażeń użytkownika podczas grania w gry na komputerach.

Reklama

Estetyka i prezentacja

Na wygląd Opery GX duży wpływ ma różnorodny sprzęt i urządzenia peryferyjne. Szczególnie Razer Chroma wydaje się być wielką inspiracją. Opera GX nie tylko przyjęła swój projekt, ale także obsługiwała Razer Chroma, umożliwiając użytkownikom dostosowanie oświetlenia Razer Chroma za pośrednictwem przeglądarki. Opera GX zawiera także efekty dźwiękowe stworzone przez Rubéna Rincóna i zespół Berlinist - obaj pracowali nad uznaną grą GRIS. Efekty dźwiękowe odtwarzane są, gdy użytkownik umieści kursor myszy nad grami w GX Corner lub użyje GX Control.

Funkcje gier

Opera GX jest dostępna na 32- i 64-bitowe platformy Windows. Ponieważ przeglądarka oparta jest na Chromium, użytkownicy mogą bez problemu instalować rozszerzenia Chrome. Wspomniana powyżej kontrola GX jest bez wątpienia najbardziej użyteczną funkcją Opery GX dla graczy. Opera GX została zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom granie w gry, podczas gdy przeglądarka pozostaje otwarta w tle. GX Control pozwala użytkownikom ograniczyć ilość zasobów, które Opera GX może zużywać, gdy jest otwarta. Użytkownicy mogą przydzielić niewielki procent pamięci RAM i procesora do Opery GX, aby zapewnić lepszą rozgrywkę. Przeglądarka jest również wyposażona w integrację z Twitch, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwiej śledzić kanały, którymi podążają.

Stylowa przeglądarka dla graczy

Pomimo swojej nazwy jako przeglądarki do gier i unikalnej funkcji GX Control, Opera GX nie wpływa dokładnie ani nie poprawia wydajności gry. Jego główną zaletą jest raczej to, że użytkownicy mogą ograniczyć zasoby maszyn, które zakłócają rozgrywkę. To powiedziawszy, jego wspaniały design i inne funkcje gier sprawiają, że jest to widok do zobaczenia, nawet dla osób nie będących graczami.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Opera GX, 67.0.3575.105 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Opera Software

https://www.opera.com

SHA-1:
36ecbcd535890b51948b017869bcd036f84c6e37

Opera GX

67.0.3575.105

Opera Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 67.0.3575.105 Opera GX. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama