Reklama

Brave dla Windows

1.3.361.133

Brave Software Inc

Ocena użytkownika6

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Brave jest pomysłem Brendana Eicha (współzałożyciela Projektu Mozilla). Jest to ultra bezpieczna przeglądarka internetowa typu open source oparta na silniku Chromium / Blink, której celem jest blokowanie programów śledzących witryny i usuwanie natrętnych reklam internetowych. W ten sposób zastąpi je reklamami sprzedawanymi przez firmę Eich.

Przeglądarka ma również na celu poprawę Twojej prywatności online, udostępniając mniej danych klientom reklamowym. Robi to poprzez kierowanie reklam internetowych poprzez analizę historii przeglądania (anonimowych) użytkowników. Odważny chce zatrzymać dla siebie 15% przychodów z reklam, zapłacić wydawcom treści 55%, partnerom reklamowym 15% i (to dobrze) dać 15% użytkownikom przeglądarki ”. Użytkownik może następnie przekazać darowizny blogerom i / lub innym dostawcom treści internetowych za pośrednictwem systemu mikropłatności.

Brave został zaprojektowany specjalnie do blokowania reklam i modułów śledzących, które spowalniają przeglądanie, zmniejszają przepustowość i próbują uzyskać dostęp do prywatnych danych. Programiści chcą wyświetlać dostosowane, czyste reklamy, aby pomóc finansować właścicieli witryn i innych odważnych użytkowników.

Reklama

Brave ma kilka przydatnych wbudowanych narzędzi bezpieczeństwa, które pomagają chronić twoją prywatność. Na przykład, dzięki integracji HTTPS Everywhere, Brave zapewnia, że Twoje połączenia ze stronami internetowymi są zawsze najbezpieczniejsze. Przeglądarka blokuje również piksele śledzące i śledzące pliki cookie, a także możesz ustawić domyślną wyszukiwarkę na Duck Duck Go, zamiast standardowego silnika Alphabet.

Ogólnie rzecz biorąc, Brave to naprawdę szybka przeglądarka internetowa, która ma ostry, przycięty interfejs, który jest naprawdę łatwy w obsłudze i sprawia przyjemność z poruszania się po Internecie. Po przetestowaniu byliśmy w stanie przejść do naszych ulubionych stron w bardzo krótkim czasie, bez żadnych problemów. Narzędzia bezpieczeństwa są pierwszorzędne, a fakt, że możesz pomóc programistom, zwracając się społeczności, to prawdziwa funkcja bonusowa. Podsumowując, Brave jest zdecydowanie przeglądarką do sprawdzenia.

Szukasz wersji Mac Brave? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Brave, 1.3.361.133 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, October 28th 2022
Autor
Brave Software Inc

https://www.brave.com

Brave dla PC

1.3.361.133

Brave Software Inc

Ocena użytkownika6

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.3.361.133 Brave. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama