Reklama

Birdlingo dla Windows

2

JessicaLieb(Demo)

Ocena użytkownika8

Fun Way to Learn Bird Calls

"**Birdlingo**" to darmowa gra edukacyjna dostępna w języku francuskim i angielskim. Przedstawia graczom różne rodzaje ptaków i ich odgłosy w sześciu siedliskach: Farmland, Garden, Grassland, Public Park, Seaside i Woodland, z każdym z nich prezentując do pięciu różnych ptaków.

Podczas eksploracji siedlisk w **Birdlingo**, zestawy pytań będą testować Twoją wiedzę na temat odgłosów ptaków. Musisz zidentyfikować, który ptak wydaje dźwięk, który słyszysz, aby przejść dalej i zbierać ptaki do swojej wirtualnej rezerwy. Chociaż dostępne są wskazówki, wybór 44 ptaków może być ograniczony dla niektórych użytkowników.

Idealne dla entuzjastów ptaków, **Birdlingo** zapewnia zabawną metodę na zapamiętywanie i rozpoznawanie śpiewu ptaków, co czyni go wygodną alternatywą dla tych, którzy interesują się obserwacją ptaków.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Birdlingo, 2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Demo
Dodano datę:
Thursday, February 22nd 2024
Autor
JessicaLieb

Birdlingo dla PC

2

JessicaLieb(Demo)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2 Birdlingo. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama