Reklama

SR 3D Builder dla Windows

0.5.0.1

Sergio Reano(Darmowa)

Ocena użytkownika8

SR 3D Builder

SR 3D Builder to wszechstronne i wszechstronne oprogramowanie, które pomaga szybko i łatwo budować nowe modele LEGO za pomocą własnego komputera. Oprogramowanie pozwala na szybkie tworzenie i zarządzanie wszelkiego rodzaju minifigurkami we własnych modelach 3D. Możesz używać oprogramowania do tworzenia samochodów, promów kosmicznych, samolotów, robotów, żołnierzy, czołgów i nie tylko. Wszystkie kreacje stworzone przez Ciebie za pomocą oprogramowania są dokładnie obrazami 3D - bardzo pomocne, jeśli chcesz wypróbować różne pomysły i projekty dla swoich kreacji LEGO.

Możesz również użyć oprogramowania do zaprojektowania własnych miast, krajobrazów lub dowolnego innego budynku, a następnie załadować je do programu, aby zobaczyć, jak będą wyglądać w trzech wymiarach. Aby Twoje kreacje naprawdę się wyróżniały i wyglądały świetnie, oprogramowanie zawiera wiele efektów tła, które mogą nadać Twoim modelom i budynkom wygląd prawdziwych cegieł, kamieni lub drewna. Zawiera również zaawansowane funkcje, takie jak obracanie ścian, cienie, bumpmapping, cienie, plamy i inne. Możesz także użyć narzędzia SR Designer do edycji, zmiany rozmiaru, przycinania i usuwania obiektów ze swojej sceny - idealne do szybkiego i wydajnego planowania układu.

Agencja LEGO Digital Agency połączyła siły z firmą SERIOS, aby udostępnić Ci narzędzie SR Builder na Twoim komputerze. To innowacyjne oprogramowanie pozwala tworzyć, edytować i wyświetlać podgląd swoich dzieł bezpośrednio na komputerze bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania. Jeśli posiadasz konsolę xBox lub Play Station Portable, oprogramowanie jest kompatybilne z obydwoma wyżej wymienionymi systemami, a także z większością przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, takich jak Portable Document Format (PSP), Smart Pencil, tryb Ultra Short Cut w systemie Windows wersji i iReadera. SR Designer jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych, więc bez względu na to, czy używasz Windows, Linux czy Mac OS X, możesz w pełni korzystać z zalet SR Builder.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SR 3D Builder, 0.5.0.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Sergio Reano
SHA-1:
beb67778950a81254a6a460b117343bfc25a0e0f
Filename:
SR3DBuilder_Setup.exe

SR 3D Builder dla PC

0.5.0.1

Sergio Reano(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.5.0.1 SR 3D Builder. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama