Reklama

KidsMouse dla Windows

3.1

WhiteRoom-Web(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Czy mogę odinstalować KidsMice z mojego rejestru systemu Windows?

Kidsmouse to wspaniałe oprogramowanie edukacyjne dla dziecka, które uczy się po prostu intuicyjnym ruchem. Kidsmos potrafi rozpoznawać litery, cyfry, kształty, kolory, nazwy itp. w zabawnej, interaktywnej grze. Dziecko może zagrać w całą grę za pomocą prostej operacji „wskaż i kliknij”. Co więcej, oprogramowanie zapewnia bogatą grafikę, kolorowe ikony i unikalne dźwięki, dzięki którym gra jest bardzo żywa i atrakcyjna dla małych dzieci.

Kidsmouse to zupełnie nowa gra, w którą mogą bawić się Twoje dzieci. Jest to wspaniały program do nauki dla dziecka dla tych, którzy nie są skłonni do skomplikowanych kierunków naukowych. To innowacyjne i proste w obsłudze oprogramowanie edukacyjne za pomocą myszy pozwoli Twojemu dziecku uczyć się poprzez czystą wyobraźnię i kreatywność. W łatwym do zrozumienia środowisku Twoje dziecko wkrótce zacznie budować dobre nawyki postawy ciała, koordynację, motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową itp. Kidsmouse to interaktywny program dla małych dzieci, który jest wyjątkowym sposobem nauczenia ich za pomocą prostych operacji myszy .

Teraz możesz także znaleźć sposoby na odinstalowanie myszy dla dzieci z rejestru systemu Windows. Możesz po prostu zlokalizować, aby uruchomić ten program jako administrator; można to zrobić, klikając prawym przyciskiem myszy przycisk Start na pulpicie i wybierając opcję „Uruchom”. Następnie musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło, aby zalogować się do systemu Windows, a następnie wpisać polecenie, aby uruchomić program. Na koniec możesz odinstalować ten prosty program myszy, ponieważ jest to jeden z wielu programów adware, które są dostępne bezpłatnie w Internecie. Aby usunąć kidsmouse z rejestru systemu Windows, kliknij ten link.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
KidsMouse, 3.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
WhiteRoom-Web

http://whiteroom-web.com/kidsmouse/

SHA-1:
a1aa200b73381bfd1dfb291446d07f1a793f5479
Filename:
kidsmouse_w3.zip

KidsMouse dla PC

3.1

WhiteRoom-Web(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.1 KidsMouse. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama