Reklama

Comodo Free Firewall dla Windows

5.4.189068.1354

Comodo(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Comodo Free Firewall to doskonały zamiennik domyślnego narzędzia Windows. Interfejs jest nowoczesny, elegancki i intuicyjny oraz łatwy w obsłudze. Jest nie tylko przyjemny dla oczu, ale także zapewnia lepszą ochronę za pośrednictwem stale aktualizowanej bazy danych w chmurze, aby zawsze zapewnić bezpieczeństwo systemu.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Szybkie i bezproblemowe korzystanie z Internetu.
  • Zarządza ruchem na twoim komputerze.
  • Blokuje wszystkie ataki internetowe.
  • Zabezpiecza wszystkie połączenia, gdy jesteś online.
  • Monitoruje połączenia wejścia / wyjścia.

Ta bezpłatna zapora sieciowa skutecznie i skutecznie chroni Twój komputer przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami zewnętrznymi. Używa czegoś, co nazywa się domyślną ochroną przed odmową (DDP), aby zapobiec przedostawaniu się zagrożeń i wpływaniu na system. Działa przy użyciu systemu odsyłaczy, aby upewnić się, że ilekroć w systemie pojawi się nieznane oprogramowanie, Comodo Free Firewall porówna je z białą listą ponad 15 milionów plików i aplikacji, aby sprawdzić, czy jest to legalne. Jeśli tak nie jest, Comodo Free Firewall ostrzeże Cię, że potencjalnie złośliwy plik próbuje uzyskać dostęp do twojego komputera.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Comodo Free Firewall jest w stanie blokować zagrożenia online, zapewniając solidną, silną ochronę systemu przed atakami. Zawiera solidną przeglądarkę, wirtualny pulpit i system piaskownicy. Jedynym minusem jest to, że oznacza zarówno dobre, jak i złe pliki, co oczywiście może stać się dość denerwujące.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Comodo Free Firewall, 5.4.189068.1354 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, June 4th 2023
Autor
Comodo

https://www.comodo.com/repository/cgi_privacy_agreement.php

SHA-1:
55e0ec61d11b473dab37a1e0657d67202364bc41
Filename:
cfw_installer_x86.exe

Comodo Free Firewall dla PC

5.4.189068.1354

Comodo(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.4.189068.1354 Comodo Free Firewall. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama