Reklama

Dragon Age: Origins Character Creator dla Windows

BioWare

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Dragon Age Origins - Kreator postaci

Dragon Age: Origins Character Creator Jeśli jesteś podobny do mnie, uwielbiałeś oryginalne gry Dragon Age i chcesz być częścią ekscytującego wszechświata stworzonego przez Bioware, gdy był nowy. Niestety, oryginalna wersja Dragon Age: Początek nie zawierała oprogramowania do tworzenia postaci, które ułatwiało tworzenie postaci dla społeczności graczy. Jednak teraz, gdy Dragon Age III: Początek jest dostępny, jest to dokładnie to, czego potrzebujesz.

Istnieją dwa sposoby uzyskania funkcji tworzenia postaci w Dragon Age: Origins – Mod DB. Pierwszym sposobem jest pobranie pliku bezpośrednio z oficjalnej strony Bioware. Bardzo łatwym sposobem na to jest jednak użycie jednego z wielu modów panelu bocznego Windows, które pozwolą Ci szybko i łatwo zainstalować system tworzenia postaci bezpośrednio na pulpicie Windows. Drugim sposobem, który jest lepszy z nich, jest pobranie jednego z wielu narzędzi do dostosowywania gier BioWare dostępnych w Internecie. Korzystanie z dowolnego z tych narzędzi pozwoli Ci szybko zainstalować system tworzenia postaci w ciągu kilku sekund.

Proces tworzenia postaci jest wystarczająco prosty, gdy masz dostęp do narzędzi do tworzenia postaci, które są dostępne do użycia z odpowiednim programem. Po wybraniu rasy, płci, nazwy postaci i rysów twarzy wystarczy kliknąć „Utwórz” i poczekać, aż postać zostanie utworzona w grze. Jedną z największych zalet tego typu Dragon Age: pochodzenie - kreator postaci jest to, że można go całkowicie modyfikować. Możesz zmienić wszystko, od fryzury, przez styl ubioru, po zaklęcia, a nawet wyposażenie. Istnieje również wiele różnych fryzur do wyboru, co pozwala całkowicie spersonalizować swoją postać w maksymalnym możliwym stopniu.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dragon Age: Origins Character Creator, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Czech,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
BioWare

http://www.bioware.com

Dragon Age: Origins Character Creator dla PC

BioWare

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Dragon Age: Origins Character Creator. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama