Reklama

Empire Earth II dla Windows

1.1

Rockstar Games(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Recenzja Stellaris: Empire Earth II – zły dzień dla gier na PC

Empire Earth II, podobnie jak wszystkie inne gry RTS przed nim, to kolejna próba dewelopera gry, firmy Rockstar, aby spróbować dać nam kolejną dobrze przemyślaną, „wciągającą” grę strategiczną opartą na mapach, aczkolwiek taką, której próbowali bardzo bezskutecznie w przeszłości. Empire Earth II jest częścią przeróbki ich starszej serii i jak wielu ludzi bez wątpienia zdaje sobie sprawę, zdecydowali się zrobić krok wstecz zamiast iść do przodu. Ponieważ mapy z oryginalnej serii Earth są dość dobrze przyjmowane, uważam, że ważne jest, aby porozmawiać o tym, dlaczego tak się czuję.

Jak większość ludzi zdaje sobie sprawę, Empire Earth było wielką przygodą przez czerwoną planetę z misją uratowania Ziemi przed zbliżającą się trzecią wojną światową. Niestety, wszystkie specjalne scenariusze, przedziały czasowe i wydarzenia fabularne zostały usunięte i wrzucone do ogólnej i przepełnionej wersji Grand Theft Auto IV, przez co wrażenia z gry są dość słabe. Po wypróbowaniu kilku innych gier RTS, które zostały wydane w tym czasie (w tym wersji beta, w którą grałem kilka tygodni temu), zdecydowałem, że wolę wypróbować coś nowego. Dlatego jestem tak rozczarowany Empire Earth II i jego wyraźnie gorszą rozgrywką w porównaniu z poprzednimi grami. Zauważyłem również, że postanowili usunąć jeden z najlepszych elementów oryginalnych gier Empire Earth: regionalne mocarstwa i walki o władzę.

Teraz wyjaśnię. Problem z dwoma pierwszymi częściami serii polega na tym, że były one dość wyraźnymi zdzierstwami klasycznych gier Space Invaders i Sectoroids, do których wszyscy jesteśmy tak przyzwyczajeni. I chociaż uwielbiałem te gry, Empire Earth II próbuje połączyć wszystkie dobre części tych gier w jedną, nieciekawą grę. Co gorsza, specjalne scenariusze, które były jednymi z najważniejszych wydarzeń pierwszej gry, zostały całkowicie wyeliminowane i zastąpione losowymi menu generacji. Zła wiadomość jest taka, że nie możesz cieszyć się żadnym ze specjalnych scenariuszy w tej grze, wystarczy przejrzeć historię i dowiedzieć się, jak wygrać grę.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Empire Earth II, 1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Rockstar Games

https://www.rockstargames.com/

Empire Earth II dla PC

1.1

Rockstar Games(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 Empire Earth II. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama