Reklama

5 Nights At Shrek's Hotel dla Windows

1.0

RenderPi(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa gra z gatunku horrorów indie

5 Nights At Shrek's Hotel to darmowa gra horror na Windows, w której wynajmujesz pokój na kilka dni, aby zdać sobie sprawę, że coś jest demonicznie nie tak. Trwa to tylko około pół godziny, ale zależy to od tego, jak dobrze przetrwasz potwora goniącego cię na końcu. W przypadku innych horrorów możesz wypróbować Oczy - Horror Game, Zaplecze Buff Doge Horror i Sprzątanie Redville.

Kontrola jest łatwa do użycia, a nie będziesz miał wielu wskazówek, co robić. Gra typu survival horror nie jest zbyt wymagająca, ale ostatnia runda na czas może cię frustrować. To fajny tytuł, jeśli lubisz szybkie dreszcze, które przerażają cię, ale miejmy nadzieję, że programista wydłuży go.

Pobyt na kilka nocy

Założeniem 5 nocy w hotelu Shrek jest to, że planujesz przenieść się ze starego domu do nowego w inne miasto, ale nie zabezpieczyłeś jeszcze środków. Czekając, postanawiasz zostać w pobliskim hotelu przez pięć dni. Shrek jest właścicielem i chętnie wydzierżawi ci pokój.

Reklama

Grafika ma atmosferę horroru w stylu retro, a dźwięki przerażają cię przed tym, co nadchodzi. następny. Przy schodach prowadzących do twojego pokoju jest nawet zamontowana głowa Osła z filmów Shrek. Obszary, do których masz dostęp, nie są zbyt duże, więc czujesz się przytulnie. Sterowanie w grze po prostu porusza się i wchodzi w interakcję z obiektami.

Gdy coś pójdzie nie tak

Shrek dziwnie prosi cię o uruchomienie dla niego niektórych zadań za drugim razem nocy, a trzeciej nocy jegonastrój zmienia się z radosnego na zły. Kiedy prosi cię o posprzątanie cholernego bałaganu w toalecie, wtedy zdajesz sobie sprawę, że coś jest nie tak. Ostatniej nocy demoniczny Shrek prosi cię o zebranie 40 cebul za minutę, po czym ściga cię i zabija, jeśli ci się nie uda.

Krótki czas gry

Jeśli na końcu nie będziesz marnować zbyt dużo czasu na bieganie po labiryncie, możesz ukończyć 5 nocy w hotelu Shreka w mniej niż 30 minut. Drugiej nocy jest tajemnica, dzięki której możesz zabić ogra, jeśli zwrócisz uwagę na szczegóły. W takim przypadku gra kończy się znacznie wcześniej.

Przetrwanie czasu horroru

5 Nights At Shrek's Hotel może być krótką grą, ale ma potencjał, by stać się czymś większym. Podczas gdy niektóre efekty wizualne wymagają naprawy, atmosfera retro horroru zapewnia poczucie nostalgii.

Warto zagrać dla szybkiego dreszczyku emocji, ale nie trać głowy, jeśli rozwiążesz problem w nieskończoność. labirynt na końcu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
5 Nights At Shrek's Hotel, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 11,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
RenderPi

https://www.renderpi.com/

SHA-1:
f7d0a7c0262aec9f5eadf7ea1e0464a8851be413
Filename:
5_Nights_At_Shreks_Hotel.zip

5 Nights At Shrek's Hotel dla PC

1.0

RenderPi(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 5 Nights At Shrek's Hotel. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama