Reklama

Ezdrummer dla Windows

1.0

Toontrack(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Wtyczka perkusyjna dla programów DAW

EZ Drummer to wtyczka syntezująca perkusję autorstwa Toontrack. Możesz użyć tego w cyfrowej stacji roboczej lub DAW, która oferuje obsługę instrumentów wirtualnych, takich jak Garageband, Sony Acid Studio i Cockos Reaper. Ten interfejs cyfrowy instrumentu muzycznego lub oprogramowanie MIDI przechowuje próbki nagranych dźwięków perkusyjnych i wzorów MIDI, które można łatwo przeciągać i upuszczać na swoje ścieżki.

Funkcje

Jako syntezator, EZ Drummer dostarcza dźwięki perkusji w interfejsie cyfrowym instrumentu muzycznego. Program wydaje dźwięk bębna, ale jego jakość zależy od odtwarzacza. Zadaniem tego programu jest dostrajanie pracy, pozostawiając Ci odpowiedzialność za pisanie i sekwencjonowanie plików MIDI.

Musisz także znać cyfrowe stacje robocze audio lub programy DAW. Musisz mieć program DAW z obsługą instrumentów wirtualnych, aby EZ Drummer mógł działać. Umożliwi to przypisanie bębnów jako nowej ścieżki MIDI.

Reklama

Możesz także użyć EZ Drummer w kontrolerze MIDI, kiedy chcesz nagrać sesję na żywo. Po skonfigurowaniu kontrolera możesz odtwarzać próbki bębna z określonego wzoru DAW. Jeśli używasz klawiatury jako kontrolera MIDI, przekonasz się, że próbki perkusji pasują do rolki pianina.

Biblioteka

Talia próbek EZ Drummer nazywa się Groove Library. „Rowki” lub próbki stanowią kręgosłup wzoru DAW. W bibliotece znajdziesz próbki instrumentów pop-rockowych. Są one uporządkowane według kolejności numerycznej, takiej jak Groove 01, Groove 02 i tak dalej.

Możesz słuchać groove, aby zrozumieć rytm, który gra. Po wybraniu rowków możesz kliknąć i przeciągnąć je na ścieżce MIDI. Zobaczysz jego wzór rytmu pojawiający się na ścieżce. Jeśli nie jesteś zadowolony z brzmienia rowków, możesz edytować jego nuty. Zobaczysz kwadraty na górze taktu. Podobnie jak kontroler MIDI, zobaczysz, że nuty zostały ułożone zgodnie z rolką fortepianu. Nuty bębna można dodawać, zmieniać ich układ i usuwać.

wymagania systemowe

EZ Drummer dla Windows może działać na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 7 lub nowszym. Będziesz potrzebował 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym i procesor Pentium 4 lub Athlon z 2 GB pamięci RAM.

Zalecane jest posiadanie aplikacji Audio Unit, hosta AAX lub RTAS i profesjonalnej karty dźwiękowej.

Usprawnij proces nagrywania

EZ Drummer deck próbek perkusyjnych i narzędzi miksujących może być wykorzystany do przyspieszenia procesu komponowania i nagrywania. Jego cechy tonalne nie pasują do rzeczywistych bębnów, ale szeroki wachlarz uderzeń może nadążyć za każdą kompozycją. Możesz oczekiwać, że twoje ścieżki utrzymają swój rytm i klucz. Jest to wtyczka DAW, z której mogą korzystać początkujący, ponieważ rowki można przeciągać i upuszczać na torze. Ale wybór groove'ów może zadowolić doświadczonych muzyków i profesjonalnych kompozytorów.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Ezdrummer, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 25th 2020
Autor
Toontrack

https://www.toontrack.com/

Ezdrummer dla PC

1.0

Toontrack(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Ezdrummer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama