Reklama

f.lux

4.119

f.lux Software LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

f.lux to naprawdę przydatne narzędzie, które pozwala dostosować temperaturę kolorów na wyświetlaczu. Jeśli zbyt długo gapisz się na ekran, blask na wyświetlaczu zaczyna ranić twoje oczy. Na początek obniżenie jasności monitora może ci pomóc, ale jasność nie jest tak naprawdę problemem. Temperatura barwowa powoduje problemy.

Większość ekranów komputerowych emituje niebieskawe światło, które świetnie wygląda w ciągu dnia, ale niewygodne jest patrzeć, kiedy słońce zanurza się za horyzontem. Nie tylko ekran może stać się niewygodny, ale może również wpływać na twoje wzorce snu *.

F.lux oblicza przybliżony czas zachodu słońca dla Twojej lokalizacji. O zachodzie słońca ekran komputera naśladuje naturę, stopniowo rozgrzewając kolory. To z kolei lepiej wtapia się w otaczające światło.

Reklama

Aplikacja jest bardzo łatwa w nawigacji i konfiguracji za pomocą kilku kliknięć. regulacji można dokonać za pomocą suwaków w głównym oknie, które zmieniają kalibracje w ciągu dnia i nocy.

Jeśli spędzasz dużo czasu, patrząc na ekran komputera, f.lux jest zdecydowanie czymś, co powinieneś sprawdzić.

* Przeprowadzono badania sugerujące, że czytanie na tablecie przez kilka godzin przed zaśnięciem może opóźnić przebieg snu o około godzinę.

Szukasz wersji f.lux na Maca? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
f.lux, 4.119 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, April 30th 2019
Autor
f.lux Software LLC

https://www.justgetflux.com

f.lux

4.119

f.lux Software LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.119 f.lux. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama