Reklama

Camera for Windows 10

6.2.8

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Podstawowe robienie zdjęć

Aparat dla systemu Windows 10 firmy Microsoft to darmowy program zapewniający prostą alternatywną aplikację dla kamery internetowej. Możesz go używać do robienia zdjęć i nagrywania filmów za pomocą wbudowanej kamery na komputerze z systemem Windows. Aplikacja regularnie aktualizuje się, aby działała z najnowszą wersją systemów operacyjnych Windows.

Funkcje

Oprogramowanie niewiele ma do zaoferowania poza robieniem zdjęć. Kamera pozwala nagrywać wszystko, co dzieje się, gdy kamera jest włączona, dzięki czemu możesz nagrywać rozmowy wideo, które masz, lub zmienić komputer w rejestrator.

Może działać na wszystkim, co działa w systemie Windows 10. Tablety i telefony są opcjami podczas korzystania z tego programu. Xbox One również może z niego korzystać.

Reklama

Prosta instalacja i użytkowanie

Po pobraniu aplikacji Aparat będziesz musiał ją zainstalować i nadać jej uprawnienia dostępu do kamery internetowej. Następnie możesz go otworzyć. Interfejs użytkownika jest prosty, biorąc pod uwagę, że aplikacja jest podstawowa. 

Ma intuicyjny wygląd z przyciskami, które wyświetlają, co robią. Oferuje również kilka dodatkowych opcji ustawień, które pozwalają bawić się jasnością kamery lub kontrastem.

Alternatywy

Nie jest trudno pokonać aplikację Windows Camera pod względem funkcji. YouCam 9 zdecydowanie to robi. Chociaż brakuje jej prostoty aplikacji Microsoft, nadrabia to liczbą dostępnych opcji.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy narzędzi do edycji i filtrów. Ponadto program urozmaicają opcje AR i animacje na żywo.

Debiutowe oprogramowanie do przechwytywania wideo to darmowa alternatywa dla osób zainteresowanych stroną techniczną. Interfejs jest nieatrakcyjny, ale oferuje różne opcje i możliwość eksportu plików w formatach takich jak MKV i FLV.

Nic specjalnego

Ogólnie rzecz biorąc, kamera dla systemu Windows 10 nie jest oprogramowaniem wartym pobrania. Nie dodaje to żadnej wartości do korzystania z kamery internetowej. Jego konkurencja oferuje lepsze funkcje. Podstawowy program do obsługi kamery na twoim komputerze powinien być w stanie obsłużyć wszystkie Twoje podstawowe potrzeby, a jeśli potrzebujesz więcej, inna aplikacja będzie lepszą odpowiedzią.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Camera for Windows 10, 6.2.8 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Francuski,
  • Japoński,
  • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Microsoft

https://privacy.microsoft.com/en-us/PrivacyStatement

Camera for Windows 10

6.2.8

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.2.8 Camera for Windows 10. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama