Reklama

Free VPN dla Windows

3.2

VPN(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Darmowy VPN, aby zaoszczędzić pieniądze

Wirtualne sieci prywatne lub sieci VPN są niezbędnymi narzędziami do ochrony danych i tożsamości podczas przeglądania Internetu. Darmowy VPN przez VPN Master oferuje wszystkie dodatkowe zabezpieczenia każdej płatnej usługi VPN bez bankructwa użytkowników wysokimi opłatami.

Instalacja

Instalacja darmowego VPN jest łatwa i nieskomplikowana. Po prostu uruchom plik EXE instalatora i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Żadne aplikacje innych firm nie są wymagane do zainstalowania i uruchomienia darmowej sieci VPN. Po uruchomieniu aplikacji użytkownik zostanie poproszony o rejestrację, podając swoją nazwę i adres e-mail. Gdy użytkownicy podadzą swoje dane uwierzytelniające, mogą teraz przejść do głównego ekranu VPN.

Stosowanie

W przeciwieństwie do innych usług VPN, Free VPN ma bardzo prosty interfejs, który nawet nowicjusze technologiczni nie będą mieli trudności z korzystaniem z niego. Wystarczy wybrać serwer, z którym chcesz się połączyć, i kliknij przycisk „Połącz”. Po zakończeniu korzystania z VPN wystarczy kliknąć przycisk „Rozłącz”, aby zakończyć sesję. Darmowa sieć VPN ma 25 serwerów w 14 krajach. Korzystając z bezpłatnej sieci VPN, użytkownicy będą mogli odwiedzać zastrzeżone witryny i przeglądać zaszyfrowaną sieć. Bezpłatna sieć VPN nie ma zauważalnego wpływu na szybkość i jakość połączenia internetowego, więc użytkownicy mogą być pewni, że będą mogli korzystać z Internetu bez żadnych problemów, nawet podczas korzystania z FreeVPN.

Reklama

Darmowe, ale potężne

Darmowa sieć VPN może nie mieć żadnych zaawansowanych opcji ani funkcji, ale z pewnością może dostarczać tak dobrze, jak każda inna sieć VPN klasy premium. Jest to dobra opcja dla osób, które potrzebują VPN, ale nie chcą inwestować w niepotrzebnie skomplikowane oprogramowanie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free VPN, 3.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
VPN

https://www.vpn.com/

SHA-1:
bd0a09e495f8709155433e965743b13b70f9bb8a

Free VPN dla PC

3.2

VPN(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.2 Free VPN. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama