Reklama

UltraSurf dla Windows

21.32

UltraReach(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Darmowy klient VPN

UltraSurf działa w taki sam sposób jak VPN , choć zasadniczo jest inny. Ta bezpłatna usługa została stworzona przez Ultrareach Internet Corp wyłącznie w celu ułatwienia użytkownikom obejścia surowej cenzury oraz blokowania geograficznego .

W jakim celu stosuje się UltraSurf?

UltraSurf pozwala na bezpłatne przeglądanie Internetu bez martwienia się o cenzurę i blokady blokowane przez rządy lub inne instytucje. Chociaż możesz uzyskać dostęp do sieci bez martwienia się o blokowanie geograficzne, istnieje wiele aspektów tego oprogramowania, które oddzielają ją od tradycyjnej sieci VPN.

Bezpieczeństwo i prywatność

Korzystanie z tej usługi jest całkowicie bezpieczne, przy założeniu, że korzystasz z niej odpowiednio. Działa, umożliwiając ruch HTTPS przez ich usługę, jednocześnie blokując mniej bezpieczny ruch HTTP , który zamiast tego będzie kierowany przez twojego normalnego dostawcę usług internetowych (ISP) . HTTPS jest popularnym protokołem bezpieczeństwa do przeglądania Internetu. Jeśli odwiedzisz witrynę bez tej dodatkowej litery S, możesz być narażony na zagrożenia bezpieczeństwa.

Reklama

Zasadniczo UltraSurf jest raczej serwerem proxy niż VPN. Pojawia się nowy adres IP, który jest wydawany, gdy zaczynasz korzystać z programu, ale musisz upewnić się, że sprawdzasz przeglądarkę , której używasz, pod kątem wad bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o prywatność , nie musisz się martwić, że UltraSurf prowadzi dzienniki twoich danych. Przechowują minimalne dzienniki danych, ale tylko w celu zapobiegania blokowaniu. Wszelkie przechowywane dane istnieją tylko przez 30 dni i nie są udostępniane stronom trzecim.

UltraSurf ma teraz siedzibę w Stanach Zjednoczonych, więc zgodnie z prawem muszą udostępniać władzom wszelkie informacje, w zależności od sytuacji. Ponieważ nie musisz wprowadzać żadnych ważnych informacji podczas rejestracji, takich jak imię i nazwisko czy adres e-mail,

Aplikacja działa Internet Explorer i oferuje dodatkową wtyczkę dla Firefox i Google Chrome .

Łatwość użycia

Aplikacja Windows to mały plik wykonywalny, który nie wymaga instalacji . Nie pobierze żadnych plików na komputer, aby nie pozostawiać żadnych zmian po wyjściu z programu.

Możesz łatwo umieścić UltraSurf na pendrivie, ponieważ jest bardzo przenośny, możesz go wdrożyć w dowolnym miejscu. Ludzie lubią tę metodę, zwłaszcza jeśli korzystają z publicznego Wi-Fi . Aby całkowicie usunąć oprogramowanie z komputera lub urządzenia, wystarczy usunąć plik exe .

Ten program używa trybu incognito jako pojazdu, co oznacza, że ważne jest, aby blokować lub dezaktywować WebRTC, aby umożliwić jego uruchomienie. Oprogramowanie wykonuje się bez potrzeby instalacji z karty pamięci , dysku flash , płyty CD .

Szybkość i wydajność

UltraSurf jest zaskakująco wolny, zwykle z powodu przeciążenia popytu. Wiele osób zgłasza przerwanie pobierania, a także prędkości przesyłania. To czasami sprawia, że jest bardzo trudny w użyciu.

Ostatnio UltraSurf publicznie przeprosił za powolne prędkości i rozbił się. Twierdzili, że opóźnienie było spowodowane przeciążeniem popytu ze strony Iranu. Obiecali użytkownikom, że pracują nad rozwiązaniem. W międzyczasie użytkownicy muszą poczekać, aby przyspieszyć.

UltraSurf i cenzura

UltraSurf to program, który został pierwotnie zaprojektowany, aby pomóc internautom w Chinach ominąć surową cenzurę. Dziś oferują bezpłatną i szybką usługę podobną do VPN. Z pewnością możesz ominąć niektóre bloki oparte na lokalizacji w popularnych witrynach, takich jak YouTube , Facebook czy Twitter .

Misją, na której stworzono to oprogramowanie, jest zapewnienie nieograniczonego dostępu użytkownikom, którzy w innym przypadku nie mieliby dostępu do niektórych treści. Chodzi o to, że Internet został zaprojektowany jako ogólnoświatowa sieć swobodnej wymiany pomysłów i wiadomości. To oprogramowanie pozwala użytkownikom odzyskać prawo do tych informacji.

Pomimo tego, że szczyci się filozofią ochrony prywatności i anty cenzury , należy zauważyć, że program zawiera własny zestaw ograniczeń mających na celu blokowanie jakichkolwiek treści pornograficznych lub nielegalnych. W przeciwnym razie działa dobrze w celu uzyskania dostępu do Internetu, tak jak powinien.

Dlaczego UltraSurf działa tak wolno?

Jeśli chodzi o torrent lub streaming , nie jest to najlepsza aplikacja. Użytkownicy serwisu Netflix, którzy próbują przesyłać strumieniowo zawartość z amerykańskich serwerów Netflix, mogą napotkać pewne problemy. Ponieważ oprogramowanie jest oparte na stanach, jest bardziej proxy niż VPN. Czasami to działa, innym razem nie.

Serwery proxy i VPN zwykle kierują żądanie przez kilka serwerów, co zwiększa opóźnienie. Im więcej żądań jest wymaganych, tym większe będzie opóźnienie. W przypadku usług przesyłania strumieniowego ten problem jest poważniejszy, ponieważ usługi przesyłania strumieniowego dostarczają fragmenty treści przez wszystkie te serwery, aby się z Tobą skontaktować.

Sposób, w jaki UltraSurf jest skonfigurowany w systemie Windows, oznacza, że dość trudno jest poradzić sobie z torrentami. Zdolność VPN do obsługi ruchu P2P nie jest na równi. Zaszyfrowany tunel działa tylko w przeglądarce opartej na sesji i nie ma sposobu, aby zezwolić klientowi BitTorrent na korzystanie z niego.

Co to jest rozszerzenie UltraSurf Chrome?

Rozszerzenie Chrome jest wygodniejszą formą UltraSurf VPN. Zamiast korzystać z osobnego pliku wykonywalnego, możesz zalogować się do Chrome w zwykły sposób i po prostu włączyć rozszerzenie. Wykonuje te same czynności i ma te same funkcje.

Przejdź obok bloków geograficznych

Dzięki UltraSurf możesz obejść cenzurę internetową, szyfrować komunikację online i ukryć swoje IP przed odwiedzanymi witrynami. Miliony użytkowników korzystają z tego oprogramowania dziennie. Za pomocą tego narzędzia możesz bezpłatnie korzystać z Internetu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeśli szukasz sieci VPN wystarczająco szybkiej, aby przesyłać strumieniowo z Netflix i innych stron, powinieneś rozważyć alternatywne oprogramowanie. Istnieje wiele dostępnych, które są bardziej skuteczne i równie bezpieczne, takie jak NordVPN , FreeVPN lub Cyberghost . Wiele z tych VPN oferuje bezpłatną wersję próbną.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
UltraSurf, 21.32 dla Windows
Wymagania:
 • Windows XP,
 • Windows 2000,
 • Windows Vista,
 • Windows 7
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • Arabic,
 • Danish,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Korean,
 • Dutch,
 • Norwegian,
 • Portuguese,
 • Russian,
 • Swedish,
 • Turkish,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, February 15th 2019
Autor
UltraReach

https://ultrasurf.us

UltraSurf dla PC

21.32

UltraReach(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 21.32 UltraSurf. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama