Reklama

FreeMind Portable dla Windows

0.8.1

freemind

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

FreeMind Portable — nowy sposób mapowania myśli

Reklama

FreeMind Portable — FreeMind to wielokrotnie nagradzana, najlepiej sprzedająca się i najlepiej sprzedająca się aplikacja do tworzenia map myśli, zwiększająca produktywność. Pobierz FreeMind Portable 0.8 tutaj. 1 test rozwojowy, 6 [7,5 MB pobrania / 7,5 MB zainstalowanego} (MD5: eafdffcadfebbefdcebe3f2cdaaabefcdef) Kilka uwag: to jest najnowsza wersja. Ta wersja ma kilka drobnych poprawek w porównaniu z poprzednią. Istnieje wiele nowych funkcji, takich jak narzędzie do rozpoznawania głosu, menedżer konspektu zadań, kreator konwersji formatu dokumentów, tłumaczenie dokumentów, wiele opcji uruchamiania, w tym komputer stacjonarny, laptop i przeglądarka internetowa, ochrona hasłem, blokowanie wyskakujących okienek i wiele innych, których jeszcze nie przetestowałem.< /p>

FreeMind Portable jest oprogramowaniem darmowym; jednak jego funkcjonalność i łatwość użycia nie są podobne do innych darmowych aplikacji map myśli, takich jak Microsoft Office Graph czy nawet oprogramowanie do map myśli QuickBooks. To oprogramowanie do mapowania myśli może być używane zarówno do tworzenia, jak i edycji map myśli. Jest w pełni edytowalny i możesz łatwo manipulować mapą za pomocą wbudowanych wizualizacji i narzędzi. FreeMind Portable w wersji 2 jest bardzo poszukiwany w Internecie, a wiele osób wymaga go ze względu na dodatkowe funkcje i możliwości.

To bezpłatne oprogramowanie freemind zawiera wiele narzędzi, które pomagają tworzyć i edytować mapy myśli. FreeMind używa bardzo łatwego do zrozumienia interfejsu, który pozwala łatwo tworzyć, zmieniać i modyfikować mapę w krótkim czasie. Dobrym przykładem przydatnej funkcji freemind jest funkcja „konspektu zadań”, która pozwala użytkownikowi grupować zadania, aby łatwiej je zlokalizować i wykonać. Kolejną fajną funkcją FreeMind jest możliwość eksportowania do schowka, aby inne aplikacje mogły je wyświetlać. Tak więc, jeśli uważasz, że Mapowanie myśli jest tylko dla neurochirurgów, FreeMind Portable również okaże się przydatny.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FreeMind Portable, 0.8.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • French
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
freemind

FreeMind Portable dla PC

0.8.1

freemind

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.8.1 FreeMind Portable. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama