Reklama

GameLoop dla Windows

4.1.127.90

Gameloop(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Emulator Androida do gier mobilnych

Gameloop to emulator Androida i platforma do gier. Narzędzie do gier pozwala grać w gry opublikowane przez Tencent i inne gry mobilne na komputerze. Jednocześnie możesz go używać do odkrywania, pobierania i grania w popularne gry na Androida. GameCenter platformy umożliwia instalowanie gier na Androida, takich jak Call of Duty, PUBG, Clash of Clans i Clash Royale. Przekonasz się, że Gameloop jest w stanie wyświetlać ostrą i żywą grafikę. Jest to możliwe dzięki sprzętowi do renderowania na PC. Zapewnia tę samą jakość wizualną co smartfon, pozwalając graczom mobilnym cieszyć się grą na dowolnym ekranie.

cechy

Gameloop to oficjalny emulator Tencent Game na Androida dla komputerów z systemem Windows 7, 8 i 10. Podobnie jak w sklepach z grami online, takich jak Steam i Epic Launcher, Tencent pozwala instalować i grać w gry na Androida z serwera. Wykorzystuje dostosowany system sterowania i funkcje pełnej zgodności, aby przeprowadzić proces instalacji i wstępnej konfiguracji gry mobilnej na komputerze. Możesz natychmiast rozpocząć grę, gdy gra została już zainstalowana. Większość gier emulowanych na PC można kontrolować za pomocą myszy i klawiszy WASD.

Wybierz grę z Game Center. Zawiera 5 gatunków gier: strzelanki FPS, arenę bitewną dla wielu graczy online, RPG, swobodną i strategiczną. Istnieje również inna kategoria. Zawiera Subway Surfers, Portal 2, Roblox itp. Poza wybieraniem gier, które chcesz, Gameloop działa automatycznie. Nie będzie wymagać instalowania plików APK ani dokonywania jakichkolwiek zmian.

Reklama

To, co łączy mobilność z komputerem to grafika. W menu ustawień możesz wybrać preferowany system renderowania. Jest to garść obszarów, które można dostosować, a mianowicie renderowanie, wygładzanie krawędzi, pamięć, procesor, rozdzielczość i DPI. Renderowanie pozwala wybrać jedną z 4 kart graficznych. Możesz także wybrać tryb inteligentny, aby sekcja grafiki dostosowała się do Ciebie. W przypadku rozdzielczości i DPI można uzyskać rozdzielczość nawet 1024 x 640, 160 punktów na cal.

Rozbudowane narzędzie do gier

Gameloop oferuje więcej niż usługi emulatora. Jest to wielopłaszczyznowa platforma do gier, która oferuje 4 duże kategorie gier mobilnych. Znajdziesz tu Playerunknown's Battlegrounds, Clash of Kings, Arena of Valor i wiele innych. Ustawienia oferują niewielki, ale niezbędny zestaw ustawień graficznych, abyś mógł zobaczyć grę w najostrzejszej jakości.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GameLoop, 4.1.127.90 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski,
  • Turecki,
  • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 17th 2023
Autor
Gameloop

https://gameloop.fun/

GameLoop dla PC

4.1.127.90

Gameloop(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.1.127.90 GameLoop. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama