Reklama

Genymotion dla Windows

3.3.1

Genymobile(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Genymotion to łatwy w użyciu emulator Androida, który został zaprojektowany, aby pomóc twórcom aplikacji w testowaniu ich produktów w bezpiecznym, wirtualnym środowisku.

Programiści zapewniają wsparcie dla różnych różnych wersji systemu operacyjnego Android, z których możesz wybierać; Od 2.3 do 5.0. Ponadto Genymotion jest w stanie symulować właściwości szeregu urządzeń. Warto zauważyć, że jeśli chcesz utworzyć nowe urządzenie wirtualne, musisz wcześniej zalogować się na konto Genymotion.

Po zalogowaniu się zostanie wyświetlony ekran uruchamiania. Tutaj możesz kliknąć „Dodaj”, aby wybrać i pobrać maszynę z Androidem do emulacji. Dostępnych jest wiele różnych tabletów i telefonów, z których wszystkie obejmują różne wersje systemów operacyjnych Android. Następnie wystarczy uruchomić maszynę wirtualną i altówkę! będziesz teraz mógł uruchomić emulowane środowisko Androida, w którym możesz przetestować to, czego potrzebujesz, tak jakby działało na rzeczywistym urządzeniu.

Reklama

Jak można się spodziewać, interfejs jest łatwy w nawigacji i dość intuicyjny. Jeśli chodzi o wybraną maszynę wirtualną, Genymotion, pomocne jest pobranie, a następnie automatyczne wdrożenie wszystkich niezbędnych plików konfiguracyjnych wymaganych dla każdego urządzenia wirtualnego. Oznacza to, że dane wejściowe są oznaczone do kilku prostych działań myszy. Aplikacja zawiera również szereg dodatkowych narzędzi, które są pomocne w wirtualnej nawigacji. Zazwyczaj można je znaleźć po prawej stronie głównego okna. Jeśli chcesz zmienić ustawienia, takie jak poziomy baterii i GPS, możesz to zrobić tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc, Genymotion działa naprawdę dobrze. Jeśli masz potężny komputer, czeka cię przyjemność, ponieważ jego wydajność przekłada się na szybką wirtualną wirtualną maszynę z Androidem. Idealnie nadaje się do testowania gier i produktów, a programiści docenią dostępne wtyczki i narzędzia, takie jak Android Debug Bridge (ADB) itp.

* Uwaga: Emulacje Genymotion działają na silniku VirtualBox, który należy zainstalować na komputerze przed uruchomieniem aplikacji.

Szukasz wersji Genymotion na Maca? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Genymotion, 3.3.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Francuski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, May 17th 2023
Autor
Genymobile

https://www.genymobile.com

SHA-1:
afef698d545e05cdeb94d17cdc9ce7d15758d396
Filename:
genymotion-3.3.1.exe

Genymotion dla PC

3.3.1

Genymobile(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.3.1 Genymotion. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama